קידום לבעלי מוגבלויות

מהדורת ניוזלטר מיום ד', 3 ביוני 2020
 

האם הדיור המוגן מגן מקורונה

קידום טכנולוגי לבעלי מוגבלויות

מסלול הטבה "עזרטק" – טכנולוגיות מסייעות לאנשים עם מוגבלויות, הינו פרי שיתוף פעולה בין הרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית לבין קרנות הביטוח הלאומי כאשר מטרתו היא לעודד מחקר ופיתוח של מוצרים תעשייתיים המספקים פתרונות טכנולוגיים לאוכלוסיות עם מוגבלות

מחריף הויכוח אם רשתות החברתיות חייבות לצנזר ידיעות  כוזבות

עובדי פייסבוק בביקורת חריפה על הנהלתם על גישתה המעורפלת של החברה בעיקר בתכנים פוליטיים וכזבים. האי-הסכמה הפנימית הגיעה לנקודת רתיחה חדשה נוכח חוסר מעש של פייסבוק בניגוד לתגובת טוויטר המתחרה הדורשת להעיר נגד "פייק" בפוסטים של טראמפ.

התקפת האקרים על אתרים ישראלים

במה שנראה מחדל  הגנה ישראלי על חוות שרתים וערנות לקויה של מטה הסייבר הלאומי הותקפו ללא הפרעה עשרות אתרים ישראלים  על ידי האקרים ערביים מקבוצת "Hackers of savior"

אפל מחדשת תחום משקפים חכמים

Apple Glass אמור להיות שלב חדש וחדיש במהפיכת המחשוב הנישא  על הגוף/לביש  של החברה.
 

רן בר, מנכל משרד המדע והטכנולוגיה, מסיים את כהונתו

רן בר, מנכ"ל משרד המדע והטכנולוגיה, בהתאם לסיכום המוקדם עם השר חה"כ יזהר שי, מסיים את כהונתו כמנכ"ל המשרד. בר יישאר בתפקידו עד לאחר שיימצא לו מחליף ותתבצע חפיפה כנדרש

עוד מתקפת סייבר: חשבונות של לקוחות חברת התעופה איזיג'ט נפרצו

עוד מתקפת סייבר:  חשבונות של תשעה מיליון לקוחות של חברת התעופה איזיג'ט נפרצו, המשמעות – פרטים אישיים כולל כרטיסי אשראי נחשפו לפורצים. בחברת התעופה הודו בפריצה למערכות ובזליגת המידע ולפי הדיווח ב-BBC, בחברה מגדירים את הפריצה כמאוד מתוחכמת.

האם דיור מוגן מגן מקורונה

מה נשמע בחזית הבוערת בקרב נגד הקורונה