מידע תורם

מהדורת ניוזלטר מיום ד', 25 באוקטובר 2017
 

פייסבוק מחפשת צעירים 

פיסבוק מחפשת את הצעירים

האם רשת פייסבוק מודאגת מכך שהיא מתחילה להראות קצת אפור? בימים אלה  הרשת החברתית הפופולרית ביותר בעולם רכשה את הפלטפורמה המתמקדת בגיל העשרה,  עבור סכום שלא פורסם. (TechCrunch דיווחה כי מחיר הרכישה היה נמוך מ -100 מיליון דולר)

רשות המסים תקדם שימוש בפתרונות טכנולוגיים

חברת קספרסקי, המתמחה באבטחת מידע, נחשדת כבר תקופה ארוכה כזרוע מסייעת  פסיבית  לשלטונות ברוסיה מאחר שרוב מניותה נמצאות בידי גורמים בארץ זו.
עתה בא תיקון  ומתן הכשר

חדש בפיסבוק - לשתף מיקום לייב בוואטסאפ

בקרוב בישראל: אפליקציית המסרים המידיים הודיעה כי השיקה פיצ'ר חדש המאפשר שיתוף מיקום "לייב" בזמן שיחה

שלושת הלאוים של Big Data Analytics

תובנות וניפוץ מוסכמות בתחום ה- Big Data Analytics

מחקר חדש חושף  ניצול לרעה של תכנון שבב של אינטל

צוות מעבדות סייברארק חושף עתה טכניקת מתקפה שגילה לאחרונה בשם BoundHook, המאפשרת לתוקפים לנצל את התכנון של מעבד אינטל MPX-Memory Protection Extensions כדי לפעול בשיטת hooking (שינוי התנהגות של מערכת ההפעלה)

גוגל מציגה מצלמה מזהה

מנהלי חברת גוגל הציגו במסגרת כנס המפתחים שלה אפליקציה חדשה בשם Lens, שמזהה מהו האוביקט שאתם מכוונים אליו את  המצלמה של הסמארטפון ומעניקה  מידע ופרטים; מזיהוי פרחים ותרגום ועד הזמנת כרטיסים להופעה

לקראת אימוץ חוקי ה- GDPR באירופה

חוקי ה-GDPR  של האיחוד האירופאי, הקובעים סייגים וכללים לשמירה על פרטיות המידע ואבטחת המידע, שייכנסו לתוקף במאי 2018 יחייבו לא חברות וגופים עסקיים ברחבי אירופה, אלא גם  חברות ישראליות המציעות מוצרים ושירותים דיגיטליים ואוספות תוך כדי כך מידע התנהגותי ופיננסי

חברת החשמל מקימה רשת תמסורת נתונים חדשה

חברת החשמל בחרה בחברת Ciena להקמת רשת תמסורת נתונים חדשה מהמתקדמות בעולם התקשורת