תכונות חדשות בפלטפורמת זום

יום ד', 13 באפריל 2022

 

חברת זום הכריזה על מספר תכונות חדשות בפלטפורמת שיחות הווידאו, המיועדות למגזר החינוך . המהלך בוצע בהמשך לבקשות של תלמידים, מורים ומנהלים. התכונות החדשות פעילות הן בצ'אט והן בפגישות הזום ולהערכת החברה יהיו שימושיות במיוחד עבור מורים שצריכים לנהל את התלמידים המצטרפים לכיתה מרחוק, או להגיש מטלות בית - מהבית.

בין החידושים הבולטים: שליחתהודעותאודיוווידאוב-ZoomChat, והיכולתלשנותאתשמותהמשתתפיםבחדרההמתנה.

וידאו אסינכרוני נותן למשתמשים זמן לשקול את התגובות שלהם ולאחר מכן להקליט לפי הצורך כדי לספק תגובות שמאחוריהן גם מחשבה. משתמשים יכולים ללחוץ על "וידאו" בתחתית לקוח הצ'אט ולהקליט הודעת וידאו שאורכה עד 3 דקות, הנכנסת ישירות לערוץ הצ'אט מחוץ לפגישה. מדובר בתכונה שימושית במצבים בהם, לדוגמה, תלמידים מגישים מטלות וידאו קצרות. שינוי שמות המשתתפים לפני שהם מצטרפים לפגישה יכול להיות שימושי עבור רישום נוכחות כשתלמידים משתמשים במכשירים משותפים, ליצירת קבוצת תלמידים אנונימית, או לאישור זהות מגדרית.

סקרים בכל מקום

Anywhere Polls- סקרים בכל מקום - יאפשרו לרכז תכני סקרים במאגר מרכזי שניתן לגשת אליו מכל פגישה הרשומה בחשבון, במקום שיהיו משוייכים לפגישה מסוימת. מצב זה יקל על המדריכים לעשות שימוש חוזר בסקרים וגם יועיל להגשת ציונים. תכונה זו תהיה זמינה בקרוב.

חוויית כרומבוק עשירה יותר

מחשבי Chromebook  הם בחירה פופולרית עבור תלמידים ומורים. רקעוירטואליוטשטושרקע  זמינים כעת עבור משתמשיזוםהמשתמשיםב- ChromeProgressiveWebApplication(PWA. זום פיתחה יכולת זו לאחר בקשות של לקוחות חינוך שונים, כולל בתי ספר.

שיפורים בחדרים

Breakout Rooms, המאוד פופולריים בקרב מורים ומחנכים, היא תכונה שמאפשרת לפצל כיתות גדולות לקבוצות משימה קטנות יותר. Program Audioהחדשה מאפשרת למארחי פגישות לשתף סרטונים עם אודיו להעשרת חוויית המפגשים. מחנכים גם יכולים מהיום ?לאכלס? את חדרי ההתכנסות ישירות מרשימת הקורסים, כך שניתן להשתמש בתכונה החדשה  כדי להקצות חדרים מראש, ואז למיין את התלמידים באופן אוטומטי בין ה?חדרים? השונים.