זום: הכנסות לרבעון: $1,050.8מיליון – עלייה של 35%

יום ג', 23 בנובמבר 2021

 

חברת זום(NASDAQ: ZM)  הודיעה על תוצאות הרבעון השלישי שהסתיים ב-31 באוקטובר 2021: הכנסות הרבעון עמדו על  1,050.8 מיליון דולר - עלייה של 35% לעומת רבעון מקביל בשנה שעברה. הרווח GAAP   עמד על 27.7% והרווח התפעולי המתואם non-GAAP  עמד על 39.1%. מספר הלקוחות ש"תרמו" כל אחד להכנסה מעל  מאה אלף דולר קפץ ב-94% לעומת השנה שעברה  ולכ- 512,100  לקוחות היו מעל 10 מועסקים – עלייה של 18% לעומת רבעון מקביל בשנה שעברה.

אריק יואן מייסד ומנכ"ל זום: "הדגמנו לא מעט חדשנות ברבעון האחרון. כך חשפנו את שירות Zoom Events, שאיפשר לנו לערוך את הכנס השנתי שלנו – זומטופיה – בשלל ערוצים, כשאנו מציבים את האנשים במרכז פלטפורמת התקשורת שלנו והשקנו מגוון חידושים טכנולוגיים, שכולם מיועדים לתגבר ולסייע לאנשים, בין אם הם חוזרים לעבודה במשרד, או עובדים במודלים היברידיים...

אנו הופכים לפלטפורמה שאי אפשר לוותר עליה בקרב ארגונים, עסקים אנשים פרטיים ומפתחים, כשהיא מאפשרת להם להתחבר, לשתף פעולה ולבנות את עצמם בעולם העבודה החדש הגמיש וההיברידי. אנו מאמינים שהמותג הגלובלי שלנו, החדשנות הטכנולוגית ובסיס הלקוחות הרחב שלנו ממצבים אותנו היטב לקראת העתיד".