קבוצת יעל חתמה על הסכם שת"פ עם מיקספאנל האמריקאית

יום ב', 4 ביולי 2022

קבוצת Yael, חתמה בימים אלה על הסכם שת"פ עם חברת Mixpanel. במסגרת ההסכם תוכל הקבוצה להציע לחברות מכל מגזרי המשק, את הפתרון הנחשב לאחד מכלי האנליטיקס המובילים בעולם, באמצעותו יכולים ארגונים להכיר את התנהגות הצרכנים שלהם מול ועם  נכסיהם הדיגיטליים.

מיקספאנל הוא פתרון טכנולוגי מתקדם המאפשר לארגונים לאסוף מידע על פעילות המשתמשים המגיעים לאתר או לאפליקציה שלהם, ללמוד על מעורבותם, לזהות תובנות ולקבל נתונים ויזואליים על חווית המשתמש ועל פוטנציאל הרכישה. הפתרון שם דגש על מדידה ברמת המשתמש (User)ולא על מדידת רמת הביקור(Session) – ומאפשר בניה רטרואקטיבית של משפכים בניגוד לכלים דומים שבהם נדרש להגדיר מבעוד מועד משפכי שיווק/מכירה, בכך הוא מאפשר לאסוף מידע על פעילות המשתמשים במוצר, ורק לאחר מכן לבחון את סדר הפעולות במשפך.

הנתונים מוצגים באמצעות דשבורדים של מידע ויזואלי נגיש ופשוט להבנה. הפתרון, מאפשר ניתוח של נתוני מוצר בשירות עצמי ומאפשר לצוותים הטכנולוגיים של כל עסק או ארגון לנתח בקלות ובפשטות את מעורבותם של האנשים המנהלים אינטראקציה עם הארגון בנכסיו הדיגיטליים לעומק, להבין את נקודותיו החזקות והחלשות של המוצר ולפעול בהתאם.

"בעולם בו מידע הוא כוח קריטי להתמודדות בשוק תחרותי, נולדים כלים טכנולוגיים מתקדמים וחכמים שמיועדים לספק מידע כזה. זהו מידע בשירותם של גופים המוכרים ומשווקים מוצרים ושירותים באמצעות נכסיהם הדיגיטליים, מעוניינים להגיע אל כמה שיותר צרכנים ולייצר מכירה בפועל" מוסרת אורית קניגסברג, ראש חטיבת דאטה ואנליטיקס בקבוצת Yael. "שאלת מיליון הדולר היא איך לגרום לזה לקרות. מיקספאנל הוא פתרון שיודע לייצר מידע אודות הקשר בין אינטראקציה לבין מכירה בפועל ולספק ל"מוכר" אנליזה מעמיקה ומדויקת של התנהגות ה"קונה". לא בכדי הפך מיקספאנל לכלי האנליטיקס וניתוח התנהגות הצרכנים החזק בעולם".

למיקספאנל  מאות עובדים ברחבי העולם והיא מעניקה שירות לאלפי ארגונים מכל התחומים.

לאתר הקבוצה:www.yaelgroup.com

לפרטים נוספים: הילה אפרתי,  052-3726819 ; hilaefraty@gmail.com