זינגה משלימה את הרכישה של מפתחת משחקי המובייל ;StarLark

יום ג', 12 באוקטובר 2021
 
זינגה Zynga Inc (נאסד"ק: ZNGA,) הפעילה בבידור אינטראקטיבי, הכריזה על השלמת הרכישה של StarLark מידי Betta Games עבור סכום של כ-525 מיליון דולר בעסקת מזומנים ומניות. StarLark היא המפתחת של Golf Rival, משחק הגולף השני בגודלו בעולם שמציג צמיחה מהירה.
 
StarLark מביאה לזינגה את צוות הפיתוח  שעומד מאחורי Golf Rival, משחק הלהיט למובייל, בו שחקנים בכל רמות היכולת מתחרים בזמן אמת במשחקי שחקן-מול-שחקן, כולל טורנירים מרובי משתתפים במסלולים יוצאים מן הכלל ועם ציוד ניתן להתאמה.
 
צוין כי הרכישה תרחיב את הנוכחות הבינלאומית של זינגה עם סטודיו פיתוח שממוקם בסין לו יש גישה למאגר הכישרונות היצירתיים האזורי. הנרי יו, מייסד ומנכ"ל StarLark, ימשיך להוביל את החברה יחד עם צוות הניהול הנוכחי שלו. ל-StarLark יש מספר פרויקטים נוספים בפיתוח.
 
"לא יכולנו להיות יותר מרוצים מאשר לקבל בברכה בזינגה את הצוות המופלא של StarLark", אמר פרנק גיבו, מנכ"ל זינגה. "StarLark וזינגה חולקות חזון משותף - להפגיש אנשים באמצעות משחקים. עם Golf Rival, אנו מרחיבים את תיק העבודות של זינגה עם זיכיון להיט חדש ומבססים נוכחות פיתוח בסין, מדינה עם כישרון טכני ויצירתי מאין כמוהו. כצוות משולב, אנו ממוקמים היטב לצמוח מהר יותר יחד".
"StarLark חולקת תשוקה משותפת עם זינגה לאיחוד גיימרים בתחום המובייל שנמצאים בכל מקום בעולם. בזכות שיתוף הפעולה עם זינגה תהיה לנו גישה למשאבים ולמומחיות העולמית של החברה, תוך שאנו ממשיכים לפתח תוכן חדש ומרגש לשחקנים", אמר הנרי יו, מייסד ומנכ"ל StarLark. "אנו נרגשים לצאת לפרק הבא במסע שלנו עם זינגה, מובילה עולמית בתחום המשחקים הסלולריים".
סגירת הרכישה נכנסה לתוקף החל מה-5 באוקטובר 2021. Zynga מצפה לעדכן את כל ההנחיות לשנת 2021 כאשר תדווח על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של 2021 ביום שני, 8 בנובמבר.