שתפ FICO ו-Open-Finance.ai לשינוי ודיוק קבלת החלטות באשראי וביטוח

יום ד', 20 ביולי 2022

 

• FICO ו-Open-Finance.ai של ישראל נכנסות להסכם שותפות.

• Open-Finance.ai שואפת לסייע למוסדות פיננסיים ולפינטקים לשנות את קבלת ההחלטות עבור נותני אשראי, מבטחים וחברות אחרות כדי להניע מהירות ויעילות באמצעות חווית לקוח שאין שנייה לה.

• Open-Finance.ai תמנף נתונים בנקאיים פתוחים כדי לשפר את תהליכי המיקור.

 

ספקית תוכנת האנליטיקה העולמית FICO הודיעה על הסכם שותפות עם Open-Finance.ai הישראלית, תוכנת סיכונים, פיננסים ותאימות לשירותי בנקאות ופיננסים פתוחים ומשרד ייעוץ, שבסיסה בתל אביב. באמצעות הסכם זה, Open-Finance.ai תשלב את מערכת ניהול כללי ההחלטות של FICO® Blaze Advisor® בפלטפורמת הבנקאות הפתוחה שלה. חוויית הלוואות מיידית אוטומטית לחלוטין זו תאפשר למלווים להתרחק משיטות הערכת אשראי ידניות וגוזלות זמן ולאמץ הערכות ניתוח בזמן אמת.

למידע נוסף, בקרו בכתובת: https://www.fico.com/en/products/fico-blaze-advisor-decision-rules-management-system

עם הופעת הנתונים הבנקאיים הפתוחים בישראל, הטכנולוגיה המשולבת הזו של FICO ו-Open-Finance.ai תעזור להסיר הטיה אנושית מהחלטות הלוואות, לשפר את החלטות הסיכון ולהרחיב את האשראי ליותר אנשים.

"ישראל נמצאת על סף רפורמה בנקאית גדולה עם הכנסת בנקאות פתוחה", אמר מארק פארמר, סגן נשיא לניהול שותפים עבור FICO באירופה, המזרח התיכון ואפריקה. "אוטומציה של החלטות מאפשרת למלווים להגביר את היעילות של תהליך ההלוואות מבלי לוותר על הקפדה רגולטורית של ניהול סיכונים. זה יאיץ את ההלוואות, יגדיל את שביעות רצון הלקוחות, יקטין את העלויות התפעוליות ויניע את הפעילות הכלכלית".

"תהליכים ידניים, גישה שמרנית ורגולציה משמעותית היוו הכבדה לצמיחה של השוק הישראלי", אמר שי בסון, מייסד שותף ב-Open-Finance.ai. כעת, יש לנו יכולת לנהל סיכונים באופן מיידי, בהתבסס על מספר מקורות נתונים כדי לספק החלטה מיידית, אך מודעת לסיכון, לצרכני האשראי והביטוח. כדי לנצל את הפוטנציאל הזה, ידענו שאנחנו רוצים לעבוד עם FICO בשל עמדת ההובלה הגלובלית שלה בטכנולוגיית ניהול החלטות".

אודות Open-Finance.ai

Open-Finance.ai מספקת פלטפורמה מלאה של כלים טכנולוגיים פיננסיים לסטארט-אפים קטנים עד למוסדות הפיננסיים הגדולים ביותר (בנקים, מבטחים, פינטקים). אנו מפתחים ממשקי API וערכות SDK קלים לשימוש אך עשירים על מנת שתוכלו להפיק את המרב מהנתונים הפיננסיים של הלקוחות שלכם (בענן).

למידע נוסף: www.Open-Finance.ai

אודות FICO

FICO (NYSE: FICO) מניעה החלטות שעוזרות לאנשים ולעסקים ברחבי העולם לשגשג. החברה, שנוסדה בשנת 1956, היא חלוצה בשימוש בניתוח תחזיתי ובמדעי הנתונים כדי לשפר החלטות תפעוליות. FICO מחזיקה ביותר מ-200 פטנטים בארה"ב ובמדינות זרות על טכנולוגיות המגדילות את הרווחיות, שביעות רצון הלקוחות והצמיחה עבור עסקים בשירותים פיננסיים, ייצור, טלקומוניקציה, בריאות, קמעונאות ותעשיות רבות אחרות. 

למידע נוסף: www.fico.com