זום מודיעה על סיום הסכם המיזוג עם Five9

יום ש', 2 באוקטובר 2021
 
זום Zoom Video Communications, Inc.  (נאסד"ק: ZM), מודיעה כי זום ו-Five9  סיימו באופן הדדי את הסכם המיזוג שבוצע על ידי הצדדים ב-16 ביולי 2021.
 
באסיפה המיוחדת של בעלי המניות של Five9 שהתקיימה ב-30 בספטמבר 2021, Five9 לא זכתה לתמיכת בעלי המניות הנדרשת בהסכם המיזוג. כתוצאה מכך, לזום ול-Five9 הייתה כל אחת היכולת לסיים את הסכם המיזוג.
 
"בעוד היינו נרגשים בגלל היתרונות שעסקה זו תביא הן זום והן לבעלי עניין שלFive9 , כולל הפוטנציאל ארוך הטווח עבור שתי קבוצות בעלי המניות, משמעת פיננסית היא הבסיס לאסטרטגיה שלנו", אמר אריק ס. יואן, מנכ"ל ומייסד זום.
 
"שוק מרכזי הקשר נותר בראש סדר העדיפויות האסטרטגי של זום, ואנו בטוחים ביכולתנו ללכוד את פוטנציאל הצמיחה שלה. ב- Zoomtopia הכרזנו על מרכז המעורבות בווידאו זום, פתרון מרכז הקשר מבוסס הענן שלנו, שיושק בתחילת 2022. מרכז מעורבות הווידאו יהיה פתרון גמיש וקל לשימוש המחבר בין עסקים ללקוחותיהם. אנו בונים פתרון חדש זה עם אותה מדרגיות וארכיטקטורה מהימנה שהפכה את Zoom לפלטפורמה המועדפת על עסקים ברחבי העולם. אנו מתכננים גם לשמור על שותפויות מרכז הקשר הקיימות והמוערכים שלנו עם חברות כמו Five9, ג'נסיס, NICE inContact, Talkdesk ו- Twilio. אנו ממשיכים להתמקד בהנעת יצירת ערך ארוכת טווח לבעלי המניות של זום ובהעברת אושר ללקוחותינו באמצעות פלטפורמת התקשורת הרחבה שלנו, הכוללת פתרונות תקשורת, מפתחים ואירועים מאוחדים".