מכרז ל"דיור במחיר מטרה" ברובע הסיטי באשדוד

יום ה', 7 באפריל 2022

במסגרת יישום הסכם הגג באשדוד ייבנו אלפי יחידות דיור במספר פרויקטים המיועדות לתושבים ולזכאי משרד השיכון. אחד הפרויקטים הוא "מתחם הצעירים" ברובע הסיטי, הכולל 285 יחידות דיור. הפרויקט מיועד להיבנות מדרום לדרך מנחם בגין, מאחורי מרכז "כיוונים" ברובע הסיטי ובסמוך למבנה החדש של העירייה .

השבוע פרסמו רשות מקרקעי ישראל ומשרד הבינוי והשיכון את המכרז הראשון לבניית יחידות דיור במגרש 142 במתחם. המכרז כולל הקמת 94 יח"ד בשלושה בניינים מעל קומת מסד אשר בה יהיו גם גני ילדים .  56 יחידות דיור מיועדות לזכאי משרד השיכון במחיר מטרה  ויתר 38 יחידות הדיור ייועדו למכירה במחירי השוק. על פי תנאי המכרז, הזוכה במכרז ישלם כ-16 מיליון שקלים נוספים בגין הוצאות פיתוח כללי, לרבות תשלום בעבור שדרוג תשתיות בשכונות הוותיקות.

ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי: "אני מברך על התקדמות הפרויקט שיגדיל את היצע הדיור לצעירי אשדוד ולתושביה. נמשיך לקדם במרץ את יתר הפרויקטים שיתנו מענה למגורים בעיר".

ראש מנהלת הסכם הגג באשדוד, מהנדס אייל דוידוביץ',אמר: "מדובר בפרויקט במיקום מרכזי ביותר בעיר. אני מברך את העוסקים בכך בעירייה ואת שותפינו משרד השיכון ורמ"י על קידום המכרזים".

 

קרדיט הדמיה:  ניר קוץ אדריכלים