אקווה סקיוריטי כיכבה בכנס KubeCon בוולנסיה

יום ה', 16 ביוני 2022

 

אקווה סקיוריטי הישראלית, המפתחת פתרונות אבטחת מידע לסביבות הענן, שלחה את אחת המשלחות הגדולות ביותר לכנס KubeCon  בוולנסיה שבספרד, שעסק בטכנולוגיית הענן והקוד הפתוח ופנה בעיקר למפתחים.

יותר  מ-20 עובדי החברה מישראל ומאירופה, שהיוו גוש ייצוגי גדול ובולט במיוחד באירוע, השתתפו בשלושת ימי הכנס ועוד קודם לכן לקחו חלק גם בכנס המקדים CloudNativeCon  שארך יומיים והתמקד בתחום אבטחת מידע.

בתמונה: משלחת אקווה סקיוריטי בכנס Kubecon. במרכז למטה, מנכ"ל החברה, דרור דוידוף.

 

צילום: יח"צ אקווה סקיוריטי.

אקווה נתנה חסות בשני הכנסים, הציגה את מוצריה בביתנים באולמות התצוגה והובילה שתי הרצאות מקצועיות. הראשונה עסקה בהסבר כיצד ניתן לאבטח את כל מחזור הפיתוח של מוצר כבר בהתחלה באמצעות כלים של קוד פתוח, ובחשיבות של תהליכים אלה. בהמשך ההרצאה כללה הדגמה כיצד ניתן להשתמש בכלים החדשים שמציעה אקווה בכדי לממש זאת ולהבטיח רמת אבטחה גבוהה כבר ביום הראשון.

ההרצאה השנייה התמקדה בסקירת הסטנדרטים השונים של האבטחה שקיימים ברחבי העולם ונתנה כלים להבין כיצד לבחור את הסטנדרטים הכי משתלמים ליישום מתוך המגוון העצום שקיים בשוק, וכיצד להשתמש בכלים של קוד פתוח בכדי להקל על היישום עצמו.

לצד זאת, אקווה ערכה בשיתוף עם סייברארק  ,(Cyberark)רד האט (Red Hat) ו-Veeam, מסיבת חוף אליה הגיעו מספר רב של משתתפים, וכן ערב קוקטיילים אינטימי יותר בשיתוף טלפורט (Teleport).

רני אסנת, סמנכ"ל אסטרטגיה בכיר באקווה סקיוריטי שנכח בשני הכנסים, אמר: "התרגשנו מאוד לחזור להיות שותפים בכנס עם נוכחות פיזית, כמעט כל מי ששוחח איתנו סיפר שהוא משתמש במוצר קוד פתוח שלנו, Aqua Trivy, הסורק חולשות בזמן הפיתוח של יישומי הענן, וזה המחיש עד כמה אנחנו כבר מעורבים בחייהם העסקיים של ארגונים רבים ברחבי העולם. אסטרטגיית הקוד הפתוח של אקווה עובדת".

 

בתמונה: ביתן אקווה סקיוריטי באולם התצוגהשל Kubecon.

צילום: יח"צ אקווה סקיוריטי.

אודות אקווה סקיוריטי

אקווה סקיוריטי (Aqua Security)  היא החברה המובילה בתחום אבטחת סביבות Cloud Native. אקווה מספקת לארגונים את החופש ליצור חדשנות ולנהל את הארגון שלהם עם מינימום תקלות. פלטפורמת אבטחת ה-Cloud Native  של אקווה מספקת מניעה, זיהוי ותגובה אוטומטית לכל אורך מחזור חיי היישומים במטרה לאבטח תשתיות ענן ויישומים הפועלים בענן. לקוחות אקווה הם הארגונים הגדולים בעולם בענפים כגון: בנקים, חברות ביטוח, ממשל, שירותים פיננסים, מדיה, ייצור וקמעונאות. הפלטפורמה של אקווה מאבטחת מגוון רחב של סביבות ענן ציבורי ופרטי: קונטיינרים, serverless  ומכונות וירטואליות בענן. אקווה, אשר הוקמה בשנת 2015, מעסיקה כ-600 עובדים, מתוכם כמחצית במטה החברה ובמרכז הפיתוח בישראל.

למידע נוסף בקרו ב- www.aquasec.com   וכן ב- twitter.com/AquaSecTeam.