מרדף הסייבר: ארמיס מגייסת 300 מיליון דולר לפי שווי של 3.5 מיליארד דולר

יום א', 10 באוקטובר 2021
 
חברת הסייבר הישראלית ארמיס סקיוריטי (Armis Security) מגייסת בין 250 ל-300 מיליון דולר לפי שווי של 3.5 מיליארד דולר, מרבית ההשקעה תגיע ממשקיע אסטרטגי חדש, בדומה לסבב ההשקעה הקודם בפברואר. 
הנימוק: "כדאי להמר על הדברים שאתה חזק בהם. סייבר זה בדמנו"
 
ארמיס מצטרפת לחברות כמו ראפיד ופפאיה גלובל, שגייסו בקפיצת שווי בזמן קצר - לא רק בזכות ניתוץ יעדי הכנסות ותחזיות, אלא גם בגלל כניסה של המשקיעים לחברות תוך נכונות לשלם פרמיה מכובדת
 
רמיס מצטרפת לכמה חברות טכנולוגיה ישראליות אשר שוויין זינק בתוך זמן קצר, אך בשונה מגיוסי ענק שהיו לאחרונה בישראל, כל הגיוס החדש יוזרם לקופת החברה.
 
החברה הישראלית פיתחה פלטפורמת אבטחה למכשירים מחוברים לרשתות הארגוניות כגון טלוויזיות חכמות, מצלמות רשת, מדפסות, מערכות מיזוג ובקרת אוויר. הטכנולוגיה של החברה מזהה מכשירים, בין שהם מחוברים לרשת ובין שלא, מנתחת באופן שוטף את התנהגותם ומכניסה להסגר מכשירים שיש חשד כי הותקפו, כדי להגן על המידע המצוי בהם. בשונה מפלטפורמות אחרות, ארמיס מציעה לארגונים פלטפורמת אבטחת מכשירים, שפועלת ללא צורך בהתקנת רכיב תוכנה (Agentless), כך שהתקנת הפלטפורמה היא מהירה, ללא כל פגיעה ברשת. 
על ארמיס:
 
ארמיס התמקדה בגיוס האחרון שלה בבחירת משקיע שייתן לה ערך אסטרטגי, כלומר גישה ללקוחות או פתיחת שווקים חדשים, וככל הנראה הגידול בהכנסותיה נבע משיתוף הפעולה עם ברוקפילד, המשקיע החדש של החברה, שמחזיק במספר רב של חברות. ההערכות הן שהמשקיע החדש יהיה בעל פרופיל דומה וייתן לחברה נכס אסטרטגי בדמות לקוחות או שווקים בינלאומיים חדשים.
 
ארמיס נוסדה בשנת 2015 ומנוהלת על ידי שני מייסדיה: יבגני דיברוב (מנכ"ל) ונדיר יזרעאל (CTO). החברה מעסיקה כיום מאות עובדים בתל אביב, וירג'יניה, פאלו אלטו, ניו יורק ולונדון.