כך ייראו מכשירי ה-Galaxy S22 של סמסונג

יום ד', 29 בספטמבר 2021
האנליסטים והחוזים מקדימים את המאוחר - מספקים כבר עתה הערכות לגבי סדרת Galaxy חדשה.
 
מדובר ב-שלושה דגמים בסדרה, ה-Galaxy S22, ה-Galaxy S22 Plus וה-Galaxy S22 Ultra, אשר צפויים להגיע בעיצוב מוכר תוך שילוב אלמנטים מסדרת ה-Galaxy Note, עם עט הסטיילוס S-Pen.
 
ההדלפה של ה-Galaxy S22 Ultra מגיעה מטעם המדליף המוכר OnLeaks בשיתוף פעולה עם אתר Digit ההודי, כשהיא מציגה מבנה חדש למערך הצילום הראשי בגבו ומיקום ייעודי לעט הסטיילוס S-Pen בתוך גוף המכשיר.
 
בפרטים המצורפים להדלפה נאמר כי ה-Galaxy S22 Ultra יגיע גם הפעם עם מסך ענק בגודל 6.8 אינץ’, במבנה קמור, עם פאנל מסוג AMOLED וקצב רענון גבוה. הדגם הקודם בסדרה תמך בקצב רענון דינמי של עד 120 הרץ, וניתן לצפות כי גם הדגם החדש יציע נתון דומה, כאשר הדלפה קודמת בנושא ציינה כי מסך ה-Galaxy S22 Ultra יגיע בגודל של 6.81 אינץ’, עם תצוגת AMOLED LTPO ברזולוציית +Quad HD וקצב רענון גבוה של 120 הרץ.
 
מידותיו של המכשיר גם הן נחשפות כחלק מההדלפה, וניתן להבחין כי אלו שונות מהדגם הקודם (S21 Ultra), כאשר גובה המכשיר נמוך יותר (163.2 מ”מ בדגם ה-S22 Ultra מול 165.1 מ”מ ב-S21 Ultra), הרוחב גדול יותר (77.9 מ”מ מול 75.6 מ”מ) והעובי נשמר ב-8.9 מ”מ בנקודה הצרה ביותר.
 
מערך הצילום גם הוא מקבל עיצוב חדש, במבנה האות ‘P’, כאשר הוא כולל 4 מצלמות גם הפעם, שיגיעו לצד מגוון חיישנים. בתמונה ניתן לראות בבירור כי אחת מהמצלמות היא מצלמת פריסקופ שתשמש לביצוע זום אופטי. 
 
מתוך הדלפה קודמת ניתן להרכיב עוד חלקים בתמונה של הגלקסי S22 אולטרה, בהם סוללה בקיבולת 5,000mAh, כאשר לא ברור  המעבד שישולב במכשיר.
 
עיצוב ה-Galaxy S22 וה-S22 Plus
 
ההדלפה החדשה, שגם כאן מגיעה מטעם המדליף OnLeaks, בשיתוף אתר zouton, מאשרת פעם נוספת כי סמסונג עשויה להקטין את המסכים של דגמי ה-S22 וה-S22 פלוס בהשוואה לדגמים קודמים.
 
פרט לשילוב עמוק יותר של מערך הצילום הראשי בגב המכשירים, אשר מגיע בצבעים אחידים עם צבע הגב, בשונה מהצבעים השונים שהוצגו בדגמי ה-S21 בין גב המכשירים ובין מערך הצילום, לא ניתן למצוא הבדלים גדולים בעיצוב, אם כי השימוש במסכים קטנים יותר צפוי להוביל גם למידות קטנות יותר של המכשירים.