פורטינט משיקה התקני אבטחה חדשים

יום ש', 11 ביוני 2022

פורטינט®, הפעילה  בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על דגמים חדשים של התקני FortiGate הכוללים האצת ביצועים מבוססת-ASIC ושירותי אבטחה משולבים מבוססי בינה מלאכותית של FortiGuard כדי לתמוך בקמפוסים, סניפים ארגוניים וסביבות מרכזי נתונים היברידיות.

כל התקני ה-FortiGate 600F, FortiGate 3700F ו-FortiGate 70F החדשים כוללים דירוג מחשוב אבטחה המציע ביצועים טובים יותר מהמתחרים. המשמעות היא כי ארגונים אשר בוחרים ב-FortiGate, מממשים החזר עבור השקעה (ROI) טוב יותר, יכולה גדילה גבוהה יותר להגנה מפני איומים מתקדמים וחווית משתמש טובה יותר באמצעות פלטפורמה המשלבת בין רשת ואבטחה.    

צוין כי בעולם ה-IT ההיברידי של ימינו, התקשורת חשובה יותר מתמיד כדי לחבר משתמשים, התקנים, אתרי קצה וסביבות מרובות עננים. כאשר ההאצה הדיגיטלית מניעה אף יותר ביזור של עובדים, התקנים ונתונים – שטח התקיפה הדיגיטלי ממשיך להתרחב. היכולת של ארגון לשלב בין רשת ואבטחה באופן עקבי במיקומים הפיזיים שלו ובענן תכריע את הצלחתו באבטחת ההתרחבות המהירה של קצוות חדשים אלו.

התקני האבטחה החדשים ממשפחת FortiGate משמשים כבסיס של פלטפורמת הרשת והאבטחה המשולבת המקיפה ביותר בתעשייה, המופעלת על ידי מערכת ההפעלה FortiOS כדי לספק אבטחה מתקדמת המשולבת בצורה רציפה עם יכולות רשת מתקדמות כמו SD-WAN, ZTNA, בקרי קצה LAN ותמיכה ב-5G.

היות ו-FortiOS תוכננה מתוך מחשבה גם על תקשורת וגם על אבטחה, יכולת זו זמינה בכל התצורות, כולל התקנים, מכונות וירטואליות עבור פריסות מרובות עננים, קונטיינרים ו-SaaS. דבר זה הופך את ה-FortiGate מבוסס ה-FortiOS לפתרון מאפשר רב עוצמה של מודרניזציית רשת עם אבטחה המשולבת לאורך כל חלקי הרשת.  

התקני האבטחה מסדרת FortiGate החדשים מספקים תקשורת ואבטחה משולבים עבור סניפים ארגוניים, קמפוסים וסביבות מרכזי נתונים היברידיות

 FortiGate 3700F מספק חיבורים במהירות גבוהה בין מרכז הנתונים וריבוי העננים – ה-FortiGate 3700F מאבטח מרכזי נתונים שהינם חלק מרשתות IT היברידיות, הקריטיים עבור מסע ההאצה הדיגיטלית של הארגון. כהתקן פיירוול הרשת הקומפקטי היחיד בתעשייה בעל ממשקי 400GbE מרובים, FortiGate 3700F תומך בחיבורים במהירות גבוהה בין מרכז הנתונים וריבוי העננים כדי לספק חוויה דיגיטלית מיטבית עבור לקוחות, בכל מקום בו היישומים מאוחסנים.

ההתקנים החדשים משתלבים עם כל שירותי האבטחה מבוססי הבינה המלאכותית של FortiGuard אשר הוצגו במערכת ההפעלה FortiOS 7.2, כולל ה-Sandboxing המובנה הראשון בתעשייה, הגנת התקנים מתקדמת לסביבות OT ו-IoT, איתור התפרצויות המספק התראות מיידיות .