מנהל הפעילות העסקית של One Identityו-Quest בישראל ובמזרח אירופה

יום ה', 21 ביולי 2022

 

חברת Quest  מודיעה על מינויו של ערן אברגל למנהל הפעילות העסקית של One Identityו-Quest  בישראל ובמזרח אירופה.

Quest  היא ענקית ניהול ואבטחת מידע אמריקאית ותיקה, עם נציגות ישראלית ומרכז פיתוח המונה כ- 100 איש במתחם ההייטק בחולון.

אברגל מצטרף לצוות הישראלי ב-One Identityו-Quest, שמופיעות בריבוע הקסם של גרטנר ברביע Leaders בשלושה תחומי התמחות מרכזיים בעולמות הסייבר וההגנה על הארגון: ניהול זהויות, בקרת גישה ו-PAM(ניהול זהויות פריווילגיים).

אברגל, בעל תואר MBA  במערכות מידע יזמות וחדשנות מאוניברסיטת ת"א, תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות במערכות מידע ומימון מהמכללה למנהל. לרשותו ניסיון מוכח בתחום אבטחת המידע. בעבר, שימש בשורה של תפקידים רלוונטיים, ביניהם סמנכ"ל מכירות ושותפים בחברת Safe-T data(EMEA & APAC), ניהול מכירות ב-Microsoft, 10minschool, וכן PWCישראל.

לדברי ערן אברגל, "אני חי ונושם את תחום הזהויות ואבטחת המידע בתפקידים שעשיתי בעבר, ושמח על ההזדמנות להצטרף לחברה שמציעה מוצרים מובילים. אני לוקח את הידע שצברתי צעד נוסף קדימה כדי לבסס בשוק הישראלי ובמזרח אירופה את הפתרונות המובילים של  One Identityו-Quest. העולם שלנו השתנה ללא היכר בשנתיים האחרונות, העבודה מרחוק הפכה נורמהוכך אפשרויות התקיפה הפכו להיות מגוונות וקשות יותר לזיהוי. ארגון מודרני לא יכול להיות חלק מהתחרות ללא המשכיות עסקית, לכן הצורך במענה לשמירה על נכסי מידע אסטרטגיים הוא הכרח. הפתרונות של One Identityו-Quest מספקים את המענה הזה ומעניקים ניטור ובקרה בחוויית שימוש נוחה וידידותית."

המותגים One Identityו-Quest, ופתרונות ההגנה על האנטרפרייז שלהם מיוצגים בישראל בלעדית על ידי CMS.