חברת Anker משיקה בישראל רמקולים חדשים

יום א', 10 באוקטובר 2021

 

חברת Anker Innovations, הפעילה  בפיתוח טכנולוגיות טעינה ומכשירים חכמים המשמשים לצרכי בידור, טיולים ומוצרים לבית החכם, משיקה בישראל מוצרים חדשים בקטגוריית מוצרי הסאונד של המותג Soundcore של החברה ובקטגוריית הבית החכם עם פעמון חדשני לדלת הכולל מצלמה ורמקול.

המוצרים החדשים אשר הושקו בישראל:

רמקול ניידAnker Soundcore Mini 3 Pro– רמקול הבלוטות' הנייד והקטן ביותר של מותג הסאונד Soundcore, אשר כולל בתוכו את החידושים והעדכונים האחרונים בעולם הרמקולים האלחוטיים. הרמקול עמיד במים בתקן מחמיר של IPX7 ומצויד בטכנולוגיית BassUp  המגבירה את הבאסים ומעניקה להם הדגשה מיוחדת וטכנולוגיית PartyCast, המאפשרת צימוד של עד 100 רמקולים של Anker  ליצירת חווית סאונד עשירה ומורחבת.

בראש הרמקול נמצאת טבעת LED  מחליפת צבעים להעשרת החוויה האור-קולית ובחלקו התחתון נמצאים כפתורי הפיקוד וכניסת כבל Type-C  לטעינה. כמו שאר מוצרי Soundcore, גם ה-Mini 3 Pro  תומך באפליקציית החברה וניתן לשלוט על האקולייזר ועל הגדרות אישיות נוספת. חיי הסוללה ארוכים במיוחד ועומדים על עד 15 שעות נגינה. מחיר מומלץ לצרכן: 229ש"ח.

רמקול Anker Soundcore Rave PartyCastהדור החדש של רמקולי הענק שמקפיצים כל מסיבה. רמקול זה מפיק עוצמה חזקה של 80 וואטRMS, עמיד במים בתקן IPX7  ומתאים למגוון שימושים באוויר הפתוח. הודות לטכנולוגית ה-PartyCast™, ניתן לצמד עד ל-100 רמקולים נוספים התומכים באופציה, לסנכרון עם המוזיקה ותאורת ה-LED  ההיקפית. טכנולוגית BassUp  מעניקה עומק מיוחד לבאסים ולצלילים הנמוכים וניתן להגדיר אישית את האקולייזר והתאמות אישיות נוספות דרך האפליקציה התומכת. הודות לקיבולת סוללה של 20,000mAh, ה-Rave PartyCast  מספק חיי סוללה של עד 18 שעות וניתן להטעין באמצעותו 2 מכשירים דרך יציאות ה-USBאשר תומכות ב-PowerIQלטעינה מהירה. מחיר מומלץ לצרכן: 749 ש"ח.

פעמון חכם לדלת הבית Anker Eufy Video Doorbell 2K (Battery Powered)תגידו שלום לעינית המסורתית ותיפרדו מצמד המילים "מי זה?" אחרי כל דפיקה בדלת. הפעמון החכם Anker Video Doorbell 2K  של מותג הבית החכם Eufy  מאפשר להפוך את הבית הרגיל לבית חכם, ולאחר התקנה עצמית פשוטה וקלה, ניתן ליהנות מפעמון חכם באיכות 2K(לעומת 1080pבדגם הקודם). החיישן מבית SONY  מאפשר הצגת תמונה ברורה, חדה, איכותית ובהירה בזכות WDR  לאיזון צבעים ובהירות מקסימלית, גם כשהרקע בהיר או כהה מאוד.

צון כי החיבור האלחוטי בין פעמון הדלת ל-Homebase  חסכוני בחשמל ומפחית את צריכת החשמל במצב המתנה ב-58%, כאשר נדרשת טעינה של הפעמון פעם אחת בלבד בחצי שנה. הצפנת נתונים AES 256בדרגה הצבאית הגבוהה ביותר מבטיחה שמירה פרטית של הצילומים בעת העברתם ואחסונם.

כמו כן, הפעמון החכם כולל התראת זיהוי תנועה באמצעות שימוש בבינה מלאכותית (AI), כאשר המצלמה מסוגלת לקבוע במדויק מתי קיימת תנועה של בן אדם (ולא חיית מחמד) ולהתריע בסמארטפון בזמן אמת, תוך תאימות מלאה ל-Google Voice Assistant,  Amazon Alexa  ו-Apple HomeKit. בנוסף, ניתן לנהל שיחה בעזרת מיקרופון ורמקול המותקנים בפעמון ולהקליט עד שלוש הודעות קוליות שונות מוגדרות מראש. מחיר מומלץ לצרכן: 899 ש"ח.

זמינות

מוצרי החברה זמינים בפריסה ארצית ברשתות פלאפון, KSP, icell, א.ל.מ, iDigital ו-iStore. בנוסף, המוצרים זמינים ברשתות הפרטיות אי אר סלולר, Mobi Cell, 360 עולם של חדשנות, Touch, מחסן הסלולר, GoMobile, Yo Yo Digital ובחנויות מובחרות נוספות ברחבי הארץ. כל המוצרים מגיעים עם 18 חודשי אחריות.

אודות Anker Innovations

Anker Innovations נוסדה בשנת 2011 על ידי סטיבן יאנג, אשר עבד כמהנדס תוכנה של גוגל בקליפורניה ועבר להתגורר בסין. החברה מעסיקה כ-1,300 עובדים. Anker Innovations נחשבת למובילה עולמית בעיקר בזכות פיתוחים טכנולוגיים של מוצרים חכמים לרכב ולבית, מוצרי סאונד ורמקולים ניידים, אוזניות, מקרני קול, שואבי אבק רובוטיים, מצלמות דרך חכמות, מקרנים לבית וטכנולוגיות טעינה מהירה לסמארטפון, לפטופ וטאבלט.