שיא בהוצאה לניהול זהויות ואבטחת גישה

יום ב', 11 ביולי 2022

מחקר חדש של Juniper Research מצא שההוצאה העולמית על פתרונות ניהול זהויות וגישה תגדל מ-16 מיליארד דולר ב-2022 ל-26 מיליארד דולר ב-2027. מדובר בצמיחה כללית של 62% במהלך 5 השנים הבאות.

ניהול זהויות וגישה כולל פתרונות אבטחה B2B המאפשרים ניטור וניהול גישה של משתמשים ליישומים, בסיסי נתונים ושירותי IT של הארגון.

המחקר החדש מצא ש-94% מהוצאות על ניהול זהויות וגישה, באופן גלובלי, יהיו מיוחסות למודל המנויים עד 2027, ומדובר בעלייה מ-60% ב-2022. הצפי הוא שהשימוש במודל המנויים יהפוך לפופולרי יותר ויותר בקרב עסקים קטנים, וזאת מכיוון שיקטין מאוד את עלות הרכישה הראשונית של שירותי ניהול זהויות וגישה.

בנוסף, מודל המנויים יאפשר לספקי שירותים לשחרר עדכוני תוכנה שוטפים המשפרים ללא הרף את הצעת הערך של הפלטפורמות שלהם. המחקר מצא שההוצאה השנתית על פתרונות ניהול זהויות וגישה של עסקים קטנים באמצעות מודלים של מנויים תעלה על 370 מיליון דולר ברחבי העולם עד 2027, לעומת 178 מיליון דולר ב-2022. בתורם, ספקי ניהול זהויות וגישה חייבים לנצל את הצמיחה הזו על ידי פיתוח תמחור גמיש עם מודלים הפונים למגזר העסקים הקטנים.

תאימות לרגולציות מייצגת הזדמנות מרכזית עבור ספקי תוכנה

יתר על כן, ככל שהאימוץ הארגוני של תשתיות מחשוב ענן יגדל, כך גם תגבר הדרישה למדיניות אבטחת סייבר יעילה למניעת הפסדי הכנסות. הדו"ח צופה כי פתרונות ניהול זהויות וגישה יהוו אבן יסוד משמעותית ביוזמות אבטחת סייבר ארגוניות, שכן חברות מבקשות לעמוד בדרישות הרגולטוריות המחמירות יותר ויותר, וכך להניע את הצמיחה בשוק.

Juniper Research מספקת שירותי מחקר ואנליטיקה למגזר תקשורת ההיי-טק העולמי, ומספקת ייעוץ, דוחות אנליסטים ופרשנות בתעשייה.

 

ליצירת קשר

Sam Smith, Press Relations

T: +44(0)1256 830002

E: sam.smith@juniperresearch.com