הזוכים בתחרות הצילום השנתית התשיעית של יום האוקיינוסים העולמי

יום ה', 9 ביוני 2022

 

 

הזוכים בתחרות הצילום השנתית התשיעית של יום האוקיינוסים העולמי של האו"ם הוכרזו  במהלך אירוע יום האוקיינוסים העולמי 2022 של האו"ם (UNWOD) במטה האו"ם בניו יורק. התחרות החופשית, שהושקה במרץ האחרון, בחנה את שש הקטגוריות הנושאיות הקשורות לנושא הכולל של יום האוקיינוסים העולמי 2022: "התחדשות: פעולה קולקטיבית למען האוקיינוס". שופטים בעלי שם עולמי, כולל צלמת חיות הבר ראתיקה רמסאמי, צלם העיתונות והביולוג הימי סירצ'אי ארונרוגסטיצ'אי, והצלם התת-ימי ו. צין קים, בחרו את הזוכים במקום הראשון, השני והשלישי בקטגוריות: נופי ים מעל המים, נופי ים תת-ימיים, התחדשות, קהילות חוף, יצורי אוקיינוס ופתרונות מבוססי טבע וחקר האוקיינוסים.

הזוכים נבחרו מתוך אלפי ההרשמות העולמיות שנעשו על ידי צלמים חובבים ומקצועיים כאחד. אירוע יום האוקיינוסים העולמי של האו"ם ותחרות הצילום נערכים על ידי מחלקת האו"ם לענייני אוקיינוסים וחוק הים, שהופקו בתרומת  Oceanic Globalוהתאפשרו על ידי לה מר. התחרות השנתית נאצרת על ידי אלן קוילארטס, ומתואמת עם DivePhotoGuide(DPG) ועם הוועדה הבין-ממשלתית לאוקיאנוגרפיה של אונסק"ו. 

ניתן לצפות בתמונות הזוכות לכל קטגוריה וכיתובים מתאימים כאן

כל המשתתפים חתמו על אמנה של 14 התחייבויות בנוגע לאתיקה בצילום. 

תחרות הצילום של יום האוקיינוסים העולמי של האו"ם היא מסורת מתמשכת הקוראת לצלמים ואמנים מרחבי העולם לתקשר את יופיו של האוקיינוס ואת החשיבות של נושאי UNWODהמתאימים בכל שנה. תמונות מנצחות משנים קודמות ניתן לראות גם בכתובת www.unworldoceansday.org.

 

www.unworldoceansday.org

@unworldoceansday

קובץ מצורף

לפרטים נוספים:

Rizzi Stigliano

Oceanic Global

631-241-0398

press@oceanic.global