אינטגריטי תוכנה מונתה לנציגתה הבלעדית של חברת Infinipoint בישראל

יום ה', 4 בנובמבר 2021
 
אינטגריטי תוכנה מבית מטריקס חתמה על הסכם שותפות עסקית עם חברת ההיי טק הישראלית Infinipoint ובכך הפכה לנציגתה הבלעדית של החברה בישראל.
 
במסגרת ההסכם אינטגריטי תספק שירותי תמיכה, מכירה, הטמעה והפצה בארץ של הפתרון הייחודי של Infinipoint. שתי החברות צופות כי ההסכם ביניהן יניב עבורן מכירות בסך מיליוני שקלים בישראל במהלך השנים הקרובות.
 
פתרון ה-DIaaS ((Device Identity as a Service של Infinipoint הוא פתרון מבוסס ענן ראשון מסוגו שמספק גישה מאובטחת לשירותים מרוחקים, ומאפשר אכיפה ותיקון של המחשב המתחבר בזמן אמת, כדי לשמר עבודה פרודוקטיבית לעובדים ולארגון. הפתרון של Infinipoint מאפשר לבצע כל בדיקה למכשיר שמתחבר מרחוק כחלק מהגדרת מדיניות האבטחה, באמצעות בדיקות פשוטות המבוססות על מידע מהמכשיר עצמו. החל מבדיקת אנטי-וירוס והתקנתו ועד בדיקות חכמות מבוססות אינטליגנציית ענן לבדיקת מערכת ההפעלה ותוכנות צד שלישי, אשר חשופות למתקפות ונדרשות לעדכון.
 
Infinipoint משלימה את הפתרונות הקיימים בסל הכלים של אינטגריטי כיום, העוסקים בניהול זהות המשתמש כמו הפתרון של חברת Okta, על מנת לספק לארגונים תמיכה מלאה במודל ה-Zero Trust. מטרת המודל היא לייצר ארכיטקטורת אבטחה שתמזער את הסיכונים למערכות הארגון, כאשר כיום במסגרתו נדרש ביצוע אימות של המכשיר שממנו העובד מתחבר לשירות, בנוסף לאימות המשתמש. המעורבות של Infinipoint בתהליך האימות מספקת למעשה מענה הוליסטי לאבטחת תהליך ההתחברות מרחוק. 
 
צוין כי ל-Infinipoint מגוון לקוחות בשוק העולמי וכן בשוק הישראלי והמוצר שלה נמצא בגרסאות מתקדמות ובשלות ליישום לכל ארגון – בכל גודל ובכל מגזר פעילות. על מנת לספק מענה איכותי לארגונים אלו, אינטגריטי תוכנה הכשירה צוות מומחים ייחודי שייתן שירות בתחומי שיווק, מכירה, הטמעה ותמיכה בכל הנוגע לפתרון של Infinipoint. 
לדברי אריאל קריגר, סמנכ"ל גלובלי לתחומי מכירות ופיתוח עסקי ב- Infinipoint, "החיבור של אינטגריטי ו-infinipoint הוא מבחינתנו חיבור טבעי כדי לתת ערך אסטרטגי מוסף ברמת מדיניות ה-Zero Trust הארגונית, הנדרשת כיום לעבודה בגישה מרחוק בכדי להגן על ארגונים מפני חשיפות סייבר. אנחנו בטוחים שהשותפות החדשה תאפשר לנו להמשיך לייצר ערך מוסף אסטרטגי לשלל לקוחותינו".
אייל אלפסי, מנהל תחום אינטגרציה באינטגריטי תוכנה הוסיף, כי: "מערכת  Infinipoint הינה ייחודית וראשונה מסוגה ואנו רואים בפתרון זה מרכיב חיוני וחלק בלתי נפרד מניהול מדיניות סייבר ארגונית. אנחנו כבר מוכנים להטמעת המוצר באופן מיידי ואני מאמין כי ביכולת Infinipoint ואינטגריטי להתפתח באופן משמעותי בשוק הישראלי ולהגיע אל עשרות לקוחות חדשים כבר בטווח הקרוב".
 
אודות אינטגריטי תוכנה:
 
חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה. המוצרים והשירותים מסופקים על ידי החברה למעל מ- 100 ארגונים בישראל והינם במספר תחומים עיקריים: Desktop Virtualization, תקשורת ואבטחת מידע, תשתיות תוכנה ו- System.
 
אודות חברת Infinipoint
 
אינפיניפוינט הינו שירות ענן הראשון מסוגו אשר מציע Device-Identity-as-a-Service, פתרון לאבטחת גישה מרחוק במודל ה-Zero Trust אשר מבוסס על המכשיר ממנו מתחברים, המאפשר לתאגידים בכל הגדלים למכן את האבטחה של המחשוב המרוחק ולקבל נראות מאיזה מכשירים מתחברים לשירותים בה.