ההשקה הרשמית של SustainableIT.org

יום א', 5 ביוני 2022

 

 

צוות SustainableIT.orgע  על  רקע לוח נאסד"ק בטיימס סקוור ניו יוןרק

 

 

 

 

SustainableIT.org, ארגון חדש ללא מטרות רווח המוקדש לקידום קיימות עולמית באמצעות מנהיגות טכנולוגית, הכריז על מנהלת חדשה, ועל חברי דירקטוריון נוספים, לאחר ישיבת מועצת המנהלים הפותחת והמוצלחת שלו ב-24 במאי בניו יורק.

SustainableIT.org   מינתה  את קאת' מרסטון כמנהלת ביצועית ומנכ"לית. מרסטון מביאה ניסיון בפיתוח מנהיגות שנצבר  לאחר שפיקחה על קהילה של מנמ"רים ומנהלי טכנולוגיה מובילים בארגונים גלובליים.

"אני מאוד נרגשת להוביל את האג'נדה העוצמתית הזו. למובילים טכנולוגיים יכולה להיות השפעה קריטית על מאמצי הקיימות העולמיים, והמחויבות שלנו היא לנער את המובילים הללו לפעולה משולבת  לשגשוג של עסקים, האנושות וכדור הארץ כולו", אמרה מרסטון.

בנוסף, SustainableIT.org  בחברה שילוב של שבעה חברים לדירקטוריון שלה, ומדובר במנמ"רים, מנהלי תפעול ומנהלי חוויה ראשיים ומשפיעים מרחבי העולם.

 

צוין כי חברות מתחייבות יותר ויותר לשלב עד למרב את הקיימות בפעילותן, ורוב החברות פיתחו מפת דרכים והתחייבו רשמית להפוך קיימות ליעד כלל תאגידי עד 2025, על פי מחקר של IDC. הן ימלאו את ההבטחות הללו על ידי שימוש בכלים ובתוכנה העדכניים ביותר לניטור והפחתת צריכת החשמל, מה שגורם לצורך לגבש את מערכת תקני הקיימות לתחום ה-IT  באופן כדחוף יותר.

"המטרה שלנו היא להרחיב את המודעות הגלובלית באמצעות קהילה מוקדשת לנושא שמורכבת ממובילי חשיבה עולמיים, ליצור פעולות חינוך ומודעות חיובית, שיפור מדיד במונחים של ניהול קיימות ושיפור פעילות עם ובין מנהלי הטכנולוגיה", אמרה מרסטון. "התשוקה שלנו היא לעורר השראה וליצור עולם טוב יותר עבור הדור הבא והדורות אחריו".

אודות SustainableIT.org

 

SustainableIT.orgהוא ארגון ללא מטרות רווח המתמקד בקידום קיימות גלובלית באמצעות מנהיגות טכנולוגית. המשימה  היא להגדיר תוכניות טרנספורמציה בת קיימא לפי תעשייה, לחבר שיטות עבודה מומלצות ומסגרות, לקבוע סטנדרטים ואישורים, לספק חינוך והכשרה, ולהעלות את המודעות לתוכניות סביבתיות וחברתיות שהופכות את הארגונים שלנו ואת העולם לבר קיימא לדורות הבאים. מעקב בלינקדאין.