רובוט האסטרו של אמזון

יום ו', 1 באוקטובר 2021
מסתבר שאמזון המתמחה  במכירת דברים במקוון  רוצה עתה למכור לנו ב- Astro, רובוט קטן  המסתובב סביב ובתוך הבית. ניתן לעקוב אחר קטעי הווידיאו שהוא מקליט בטלפון שלך, ואם הוא מזהה משהו לא בסדר, הוא ישלח לך הודעה.
 
לדברי מנהלי אמון בעזרת Astro  תישאר מחובר מכל מקום - שלח מרחוק את אסטרו כדי לבדוק חדרים, אנשים או דברים ספציפיים. בנוסף, קבל התראות אם אסטרו מזהה אדם לא מזוהה או צלילים מסוימים כשאתה לא נמצא.
שחרר את השקט הנפשי עוד יותר - הפעל את תקופת הניסיון החינמית שלך ל -6 חודשים של מנוי Ring Protect Pro, ובקש מאסטרו לסייר באופן יזום, לחקור פעילות, לשמור סרטונים באחסון הענן  עד 60 יום ועוד.
מנוי Alexa Together (בקרוב) - טיפול מרחוק לאהובים המזדקנים, נותן לך שקט נפשי תוך עזרה להם לחיות באופן עצמאי. הגדר תזכורות, נהל רשימות קניות, קבל התראות על פעילויות ועוד.
תנו את אלקסה לתנועה - אסטרו יכולה לעקוב אחריך  או למצוא אותך למסור שיחות, הודעות, טיימרים, אזעקות או תזכורות.
נועד להגן על הפרטיות שלך - כבה מיקרופונים, מצלמות ותנועה בלחיצת כפתור אחת והשתמש באפליקציית Astro כדי לצאת מאזורי גבולות כדי לאפשר לאסטרו לדעת לאן אסור להגיע.
התאמה אישית עם מוצרים תואמים - אסטרו מגיע עם מחזיק כוסות הניתן להסרה ויכולה לשאת פריטים אחרים (נמכרים בנפרד) כמו מיכל Ziploc, מד לחץ הדם OMRON ומצלמה טובה.
 
לכאורה כלי עזר לקונה אך הביקורת גואה. חנויות וקונים כבר פרסמו בשנים האחרונות על החששות המאוד נכונים סביב זיהוי פנים, ועל הפגיעות הנובעות מהנוכחות של מצלמות מעקב בתוך הבית שלנו. ובכן, עכשיו, Astro אמזון רוצה שתתן לאחת המצלמות לפטרל ברחבי הבית שלך.