פורים בסטרטסיס: עובדים/עובדות עם ערכים ומסיכות

יום ג', 15 במרץ 2022

בחברת סטרטסיס, הפעילה בפתרונות הדפסת תלת מימד לתעשייה ולרפואה, נערך השנה בפורים אירוע“mask-no mask”    בסגנון "העובד/ת. במסיכה", בהתאם לתקופת הפוסט קורונה, כשהעובדים והעובדות הם במרכז האירוע וההופעה. הללו התבקשו להגיש אודישן מצולם ומתוכם נבחרו 5 עובדים שבערב האירוע עצמו בפורים עלו לבמה להופעה חיה.

כל עובד שנבחר ייצג ערך אחר מחמישה הערכים של החברה שכוללים לדוגמה,"לכוון גבוה", "לשאוף לחדשנות", או "לעבוד ביחד" וחמש הדמויות שייצגו אותם: ג'ירפה, זברה, פלמיגו, תוכי וטווס. את המפגש החגיגי פתח דר' יואב זייף, מנכ?ל סטרטסיס.

"אין תזמון טוב יותר מפורים למסיבה מושקעת ומפנקת שכולה חגיגה של החזון, הערכים והצמיחה של סטרטסיס", אומרת נאוה קזז, סמנכ?לית משאבי אנוש גלובאלית בחברה. "התרגשנו להיפגש כולנו יחד ובמיוחד אחרי שהאירוע עבר כמה גלגולים ודחיות בעיקר בשל גלי הקורונה השונים. כעת הוא סופסוף יצא לפועל עם כל עובדי החברה ובני/בנות זוגם".

קזז מספרת כי את כל התהליך ליווה צוות מקצועי של במאים, מלבישים, מוסיקאים, כוריאוגרפים והוא כלל ימי צילום והקלטות. לקראת האירוע "שוחררו" מספר טיזרים לגבי הדמויות, על מסכי הטלויזיה בחברה,  שיצרו באזזז וסקרנות בקרב העובדים, עד לערב החשיפה הגדול בו העובדים עלו לבמה וחשפו את כשרונם.

במסגרת החגיגה שנערכה ב"זאפה מידטאון תל אביב", נהנו העובדים/ות שהגיעו מרחובות ומקריית גת (על שלושת מפעליה) גם מארוחת ערב בסגנון קוקטייל ובסיום ממופע של הזמר אליעד נחום.