שיתופי פעולה ב-Real Realm לחוויית המשחק הטובה

יום ה', 11 בנובמבר 2021
 
Real Realm (RISE Studio) הוא משחק מלחמה אסטרטגי מבוסס בלוקצ'יין שניתן להרוויח בו בחינם, המאפשר לשחקנים ליהנות מהמשחק עם NFT שונים המשתלבים בקרבות בלתי פוסקים. עם תכונות מגוונות ומצבי קרב שונים, השחקנים מופיעים בעצמם ביקום של Real Realm כדי לחוות את המשחק הנהדר תוך שהם מרוויחים יתרונות עצומים.
Real Realm רוצה הפעם להציג בפניכם את פורטפוליו השותפויות שלה. דרך זו של שיתוף פעולה היא מהמרכיבים המרכזיים באסטרטגיית הפיתוח העסקי של Real Realm.
 
תיק שותפים
הצוות שמאחורי Real Realm נוצר כחיבור של חברים מיומנים המומחים בתחום פיתוח המשחקים כמו גם בטכנולוגיית בלוקצ'יין, כשיתוף פעולה של אנשים נלהבים.
"רצינו לשלב ב-Real Realm את טכנולוגיית הבלוקצ'יין ומנגנון המשחקים. בתוך המשחק השחקנים ישתמשו באסימוני Real כדי לרכוש דברים חדשים. זו תהיה אחת התכונות של המשחק.
אנו מציעים גם טורנירים, קרבות NFT בהם משתמשים יוכלו להמר על המנצח, ובסוף להרוויח יותר אסימונים אם הם מנצחים.
אנו בטוחים לגבי התוכן העשיר שאנו מציעים עם סוגים רבים ושונים של גיבורי NFT, מצבי קרב, וגם אלפבית רוני runes. למשחק יש מגוון רחב מאוד של תכונות.
מפיתוח טכני ועד אסטרטגיה תקשורתית, יש לנו פורטפוליו רחב של שותפים. כי בתחום האמיתי אנו מאמינים ששותפות היא אחד המפתחות החשובים למוצר מוצלח.
אנחנו גם רוצים לציין את  השותף האחרון שלנו לוטוס קפיטל."
 
לוטוס קפיטל
 
לוטוס קפיטל היא קרן הקריפטו המובילה במזרח התיכון. זוהי מערכת אקולוגית של יזמים, מהנדסים, חוקרים ואקדמאים. יש להם גישה לפרויקטים החדשניים ביותר במרחב הבלוקצ'יין. חלק מהמאפיינים הגדולים שלהם הם;
רשת עמוקה
השגת שותפויות מוסדיות, ארגוניות וממשלות במזרח התיכון ובעולם
הפצה גיאוגרפית
גישה ישירה לקהילה של 30 אלף משתמשי קריפטו במזרח התיכון
הפעלת צומת
צמתים ופתרונות הימור גיאוגרפיים
שיווק בערבית
מאמצי פריצה לשיווק וצמיחה באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה ובפורומים מקוונים
אנו שמחים מאוד לחתום איתם על הסכם שותפות". 
 
ליצירת קשר:
Media Contact:
 Ms. Khanh Pham - CMO of Real Realm
Email: Khanhpl@risestudio.me