אנבידיה הציגה טכנולוגיית תקשורת חדשה שפותחה בישראל

יום ד', 10 בנובמבר 2021
 
חברת אנבידיה חשפה בכנס ה-GTC השנתי שלה סדרה של מוצרים חדשים בתחומי הבינה המלאכותית, מחשוב על, תקשורת ומציאות וירטואלית. את הכנס פתח המייסד והמנכ''ל ג'נסן הואנג והשתתפו בו בכירים מכל חטיבות החברה כולל מישראל. לחברה יש  כיום כ-2,800 עובדים בארץ ב-7 מרכזי פיתוח הממוקמים בתל חי, יוקנעם, רעננה, תל אביב, ירושלים, באר שבע וקרית גת.
 
הטכנולוגיה הראשונה שנחשפה ושפותחה כולה בישראל היא פלטפורמת NVIDIA Qunatum-2 המיועדת לשפר את התקשורת בין הרכיבים של מחשבי העל. היא מיועדת לאפשר שימוש של מחשבי-על בענן, ומהווה את הדור הבא של טכנולוגיית התקשורת InfiniBand שפותחה במקור על ידי מלאנוקס. לדברי החברה מדובר בפלטפורמת התקשורת קצה-לקצה המתקדמת ביותר שפותחה עד היום וכוללת תמיכה בתקשורת במהירות 400Gbps. 
 
אנבידיה הודיעה על מגוון תכונות חדשות לפלטפורמת Omniverse שמיועדת לפיתוח עולמות וירטואליים. החברה מוסרת שכ-70 אלף יוצרים עצמאיים ויותר מ-700 חברות בחרו לבצע בה שימוש עבור פיתוח עולמות וירטואליים, ובהן BMW, אריקסון, Sony Pictures Animation ואחרים. הפלטפורמה מאפשרת לצוותי עיצוב מסביב לעולם לעבוד ולשתף פעולה במקביל, בזמן אמת ובמרחב וירטואלי משותף - מכל מכשיר.