ריבוע הקסם של גרטנר: נוטניקס מובילה בחזון בתחום אחסון קבצים

יום ב', 15 בנובמבר 2021

 

לראשונה בשנת 2021, חברת נוטניקס דורגה כבעלת חזון (Visionary) בתחום אחסון קבצים ואובייקטים מבוזרים בריבוע הקסם של גרטנר (2021 Magic Quadrant for Distributed Files and Objects Storage). זו הפעם הראשונה שנוטניקס, המרחיבה בשנים האחרונות את מוצריה, מדורגת בדוח זה. הכניסה לריבוע הקסם, מדגימה כיצד נוטניקס מטפלת באתגרים קריטיים נוספים בארגונים.  

מקור: https://www.nutanix.com/go/gartner-magic-quadrant-for-dfs-os

רג'יב מיראני – מנהל טכנולוגיות ראשי בנוטניקס, אומר כי "אנו מאמינים כי ההובלה בריבוע הקסם של גרטנר בתחום אחסון קבצים ואובייקטים הוא הכרה משמעותית בהיצע פתרונות האחסון של נוטניקס, שמטרתו לפשט ולהוריד את עלויות התפעול. האחסון מוגדר כתוכנה ומספק פתרון ללקוחות המעוניינים לחדש ולאחד את אחסון הנתונים הלא מאורגנים שלהם, כולל אלה שאינם מוכנים למעבר לפתרון HCI.

כמובן שגם Nutanix-Files and Nutanix-Objects  נשענים על פלטפורמת הענן של נוטניקס, פלטפורמה שעליה אלפי לקוחות נסמכים עבור כל צרכי המחשוב, הרשת והאחסון שלהם בפלטפורמה קלה לתפעול שמפחיתה את עלות הניהול".

בחודש מרץ, נוטניקס הוכרהגם כספק הנבחר של הלקוחות – בדירוגPeer Insights Customers’ Choice vendorשל גרטנר בתחום מערכות אחסון מבוזרות לקבצים ואובייקטים.  

"נוטניקס ממשיכה לבנות את ההיצע שלה מחוץ לתחום הליבה בעולם ה- HCI, כולל אחסון נתונים לא מאורגנים. ברבעון הפיסקאלי האחרון שלה נרשמה צמיחה של 100% שנה אחר שנה ממוצרים חדשים ", אמר ירון כהן, מנהל צוות מהנדסי מערכות בחברת נוטניקס ישראל.

"בנוסף, בחודש שעבר הכריזה החברה על יכולות חדשות עבור שירותי הנתונים המאורגנים ובלתי מאורגנים (Structured & Unstructured Data), כולל ביצועים מואצים ליישומים אנליטיים מודרניים, ושירות ענני בשם Nutanix Data Lensהמספק תובנות עבור מתקפות פוטנציאליות הכולל גם יכולות של Auditing והגנה מפני Ransomware Detection עבור הקבצים השונים השמורים הפתרון."