חברת Contrast Security מגייסת 150 מיליון דולר

יום ש', 13 בנובמבר 2021

 

חברת Contrast Security, הפעילה בפתרונות אבטחת קוד מהדור הבא, הכריזה על סיום סבב גיוס Eשל 150 מיליון דולר בהערכת שווי של למעלה ממיליארד דולר. את הסבב הובילה חברת Liberty Strategic Capital, אשר נוסדה על ידי מזכיר האוצר של ארה"ב לשעבר, סטיבן מנושין, יחד עם השתתפות מלאה מצד המשקיעים הנוכחיים של החברה – Warburg Pincus, Battery Ventures, General Catalyst, קרן ההשקעות M12של מיקרוסופט, AXA Venture Partners   ו-Acero Capital

לקונטרסט סקיוריטי מרכז פיתוח בישראל המבוסס על הרכישה שבוצעה לפני כשנה של חברת הסטארט אפ Cloud Essenceשהוקמה על ידי שלושת המייסדים הישראלים, טל מלמד, רם יוניש (בתמונה) ואיתי רוזנמן. מרכז הפיתוח הממוקם בתל אביב, נמצא בימים אלו בתהליך גידול מהיר ומוביל את הפתרון הייחודי של החברה לסביבות סרברלס (Serverless) של אמאזון.

ההשקעה הנוכחית תאפשר לחברה לענות על הדרישה הגוברת לפלטפורמה הייחודית שלה לאבטחת קוד בתהליך הפיתוח ולצבור נתח שוק רב יותר באמצעות יישום של תוכניות התרחבות גלובליות מואצות וזאת לאור הצמיחה המשמעותית במכירות באירופה ואסיה. כמו כן, ההשקעה מספקת לחברה גמישות נוספת כדי להוציא לפועל הזדמנויות עסקיות ורכישות אסטרטגיות.

צוין כי ארגונים רבים פונים לטרנספורמציה דיגיטלית ולפיתוח של יישומים כדי לתמוך ולהניע את הצמיחה וההתייעלות העסקית. לצד הגברת מאמצי הפיתוח של הארגונים, 84% מהמפתחים אמרוכי הם משחררים קוד מהר יותר היום מאשר בעבר. כמו כן, מחקרים מראים כי הקוד נשלח כאשר הוא כולל חולשות חמורות ו/או קריטיות, מה שהוביל לפרצות אבטחה משמעותיות ומתקפות סייבר מוצלחות, כגון המתקפה הגדולה על סולארווינדז (SolarWinds), אשר הניעו את הבית הלבן להוציא צו נשיאותיהמחיל תקנות חדשות ומחמירות במטרה לשפר את אבטחת התוכנות.

רוב החברות משתמשות כיום בכלים של דור ראשון ובדיקות ידניות כדי לאבטח את הקוד שלהם. כתוצאה מכך, התוכנה אשר נשלחת כוללת חולשות קריטיות. הצו הנשיאותי והאימוץ המהיר של טרנספורמציית ה-DevSecOpsהגבירו את הדרישה לגישה של Contrastלאבטחת קוד במגזרי הבריאות, השירותים הפיננסיים, הממשל והטכנולוגיה. הפלטפורמה של החברה מספקת תוצאות המסייעות להפחתת זמן השקת המוצר הסופי, הפחתה משמעותית של סיכוני סייבר והגברת יעילות צוותי הפיתוח, תוך אספקת יתרון תחרותי מובהק ללקוחות.    

"הכלכלה הגלובלית פועלת על יישומי תוכנה. לראייה, חברות מובילות כמו מיקרוסופט וגוגל מתחייבות היום באופן פומבי להשקיע מיליארדי דולרים כדי להפחית את סיכוני אבטחת הסייבר בכלכלת היישומים הפועלת בקצב מהיר", אמר אלן ניומן, מנכ"ל Contrast Security. "בתמיכת הצו הנשיאותי של הנשיא ביידן, לקוחותינו, ממשלות וחברות מובילות רבות ברחבי העולם משקיעים במניעה והגברת העמידות כנגד מתקפות סייבר ממוקדות-תוכנה". 

סטיבן מנושין, מזכיר האוצר, מייסד ושותף-מנהל של Liberty Strategic Capital, ציין כי, "עסקים הופכים תלויים יותר ביישומים כדי לתמוך בפעולות הקריטיות שלהם, מה שיוצר ביקוש גבוה לפתרונות כמו הפתרון של Contrast, המסייע למפתחים להבטיח בזמן אמת כי הקוד הנמצא בבסיס היישומים הללו מאובטח כנגד האיומים המתפתחים המגיעים מכיוונם של גורמים עוינים. אנו מאמינים כי החברה פיתחה פתרון מוביל בשוק ונרגשים לשתף איתם פעולה בבואם להמשיך לספק חידושים בתחום אבטחת היישומים".