משרדי קונטרסט סקיוריטי עוברים למגדלי אלון

יום ב', 11 באפריל 2022

 

חברת קונטרסט סקיוריטי (Contrast Security), המספקת פתרונות לאבטחת יישומים בתהליכי פיתוח, חונכת את משרדיה החדשים במרכז תל אביב בקומה ה-37 של מגדלי אלון בתל אביב הממוקמים על ציר יגאל אלון המתפתח, בסמוך לתחנת הרכבת "השלום".

פעילותה המקומית של קונטרסט, אשר כוללת את מרכז הפיתוח ואת מחלקת המכירות החדשה, אשר עד כה פעלה בחללי עבודה משותפים, הועברה כולה בתחילת חודש מארס למשרדים המתפרסים על שטח של כ-300מ"ר מיועדים ל-30 עובדי החברה במקום.

רם יוניש, ממייסדי CloudEssence(קלאודאסנס) שנמכרה לקונטרסט סקיוריטי לפני כשנה ועל בסיסה פועל מרכז הפיתוח והמכירות של החברה בישראל, אותו הוא מנהל, אמר: "אנו רואים חשיבות רבה ביצירת חלל עבודה ברוח יצירתית ושיתופית עבור העובדים שלנו, אשר ייהנו גם מחדר כושר ומגוון חוגים הזמינים עבורם וממיקום המאפשר נגישות גבוהה גם לעובדי קונטרסט המגיעים מחוץ לעיר."

 

כדי ללמוד עוד על קונטרסט סקיוריטי לחצו כאן.

אודות SecurityContrast:

חברת קונטרסט סקיוריטי (SecurityContrast) מספקת את פלטפורמת אבטחת היישומים החדשנית  בתעשייה כיום, תוך הסרה של מחסומי אבטחה והעצמת היכולת של ארגונים לכתוב ולשחרר קוד מאובטח מהר יותר.

באמצעות שימוש בקוד מוטמע (Code instrumentation) , הפלטפורמה של קונטרסטמזהה אוטומטית חולשות ונקודות תורפה כבר בשלבי כתיבת הקוד, מבטלת התראות שווא ומספקת הנחיה מוכוונת-הקשר לתיקון קל ומהיר של הפגיעויות שנמצאו. פעולה זו מאפשרת לצוותי היישום והפיתוח לשתף פעולה ביעילות רבה יותר, תוך האצת פעילויות של טרנספורמציה  דיגיטלית. זו הסיבה לכך שיותר ויותר ארגונים מובילים מהמגזר הפרטי והציבורי הגדולים ביותר בעולם סומכים על קונטרסט בנוגע להרחבת ההגנה בייצור ולאבטחת היישומים שלהם שנמצאים בתהליכי הפיתוח. קונטרסט סקיוריטי רכשה בסוף שנת 2020 את חברת Cloudessence  אשר פיתחה פתרון בדיקות אבטחה בסביבת ענן ובעקבות רכישה זו החל לפעול בישראל מרכז פיתוח. החברה פועלת בימים אלו להקים גם פעילות מכירות בישראל.