קרן ההשקעות של זום בסבב שני של מימון ל-13 חברות חדשות

יום ו', 10 בדצמבר 2021

 

Zoom Apps Fund  מדווחת על סבב השקעות שני במספר, המוסיף 13 חברות לרשימת החברות שנהנו מההשקעה של זום. קרן ההשקעות הגלובלית, בהיקף של 100 מיליון דולר, הוקמה במטרה לקדם את צמיחתה של סביבת ה-Zoom Apps, "זירת השוק" של  זום(Zoom Video Communications, Inc.), שכוללת אפליקציות שפותחו במיוחד, או שולבו בפלטפורמת זום, על ידי חברות צד שלישי, לטובת ייעול  העבודה מרחוק והתקשורת בין בני אדם. החברות נהנות מהשקעות ראשוניות בהיקפים שנעים בין 250 אלף דולר ל-2.5 מיליון דולר ולאחר הסבב השני מגיע מספר חברות הפורטפוליו למעל 25.

"המערכת האקולוגית של מפתחי זום חשובה ביותר לאופן שבו משתמשי זום מתחברים, משתפים פעולה ומצליחים לעשות יותר יחד", אמר קולין בורן, מנהל Zoom Ventures. "אנו גאים מאוד לממן את השותפים הללו כדי שיוכלו להמשיך ולפתח פתרונות איכותיים העונים על הצרכים המתפתחים של משתמשי זום ברחבי העולם".

קבוצת ההשקעות השנייה כוללת חברות הבונות פתרונות עבור מגוון מקרי שימוש, כולל שיתוף פעולה ופרודוקטיביות, משחקים ופעילויות צוות, בריאות ואיכות חיים, מכירות וניהול ראיונות ואירועים וירטואליים.

שיתוף פעולה ופרודוקטיביות

Allo  היא אפליקציית לוח ציור שיתופי שנבנתה עבור צוותים מרוחקים והיברידיים, המאפשרת לעמיתים להיות מעורבים וליישר קו כאילו הם נמצאים באותו חדר ישיבות.

Grain    היא הדרך הקלה ביותר להקליט, לתמלל ולערוך סרטוני פגישות זום. ניתן לצלם רגעים מיידית ולארגן את קולו של הלקוח בסביבת עבודה משותפת אחת הניתן לחיפוש עבור כל הצוות.

Mio  היא  הפתרון המוביל לשילובי צ'אט. Mio   מאפשר למשתמשי הצ'אט של זום לשתף פעולה עם עמיתים ואנשי קשר חיצוניים המשתמשים ב-Microsoft Teams, Slackאו Webex.

משחקים ופעילויות צוות

Dive  משפרת את מעורבות העובדים על ידי הפיכת פגישות וירטואליות לפרודוקטיביות ומהנות.

Funomena  מייצרת משחקים לפלטפורמות מתפתחות, עם התמקדות לאחרונה באופנה, ריקוד, מוזיקה ומשחק שיתופי.

Hermis עוזרת לפתור את האתגר של כוח אדם מבוזר עם יישומים וירטואליים משולבים המותאמים אישית לכל אירוע שניתן להשתמש בהם באופן עצמאי או עם פלטפורמת ועידת הווידאו הקיימת.

בריאות ואיכות חיים

Wellness Coach היא פלטפורמת בריאות דיגיטלית המציעה מאות מאמנים לאימון 1:1 וקבוצתי, כלים לבריאות צוות, ויותר מ-3,000 מפגשי בריאות לפי דרישה בגישה הוליסטית.

Moxie היא הבית של כולם לכושר. הטכנולוגיה של Moxie   מעצימה כושר היברידי, ומאפשרת לצרכנים להתאמן עם מאמנים באופן וירטואלי ובאופן אישי, ללא פשרות.

פגישות ומכירות

Avoma  עוזרת פגישות על בסיס בינה מלאכותית שמבצעת אוטומציה של משימות חשובות לאורך מחזור החיים של הפגישה, כמו הכנת סדר יום, תמלול וסיכום הערות, עדכון ה-CRM  ומתן תובנות לגבי אימונים.

Second Natureמגדילה את פרודוקטיביות המכירות, מוודאת שכל הנציגים מוכנים למכירות באמצעות תרגול, משוב והסמכה של כל שיחת מכירה - עם ג'ני, מאמנת הבינה המלאכותית.

ניהול ראיונות ואירועים וירטואליים

BuildBetter מעניקה למחקר המוצר כוחות על. זהו כלי מחקר המוצר המהיר ביותר לניהול, ארגון ושיתוף של תובנות מדברים כמו ראיונות עם משתמשים.

Clovers -  פלטפורמת ראיונות אינטליגנטית שמשתמשת באינטליגנציה אנושית ושיחה כדי להאיץ גיוס עובדים, לחשוף הטיות ולהכניס את האנשים הנכונים לתפקיד הנכון - בכל פעם.

Filo.co  מפעילה אירועים וירטואליים שיתופיים, המשלבת פגישות זום, שיתוף מסמכים, שידורים חיים, הקלטות, לוחות ציור ועוד, הכל בקמפוסים וירטואליים אינטואיטיביים וניתנים להתאמה אישית.

אודות זום

Zoom Video Communications, Inc. (NASDAQ: ZM)  מפגישה קבוצות אנשים כדי לבצע יותר דברים בסביבת וידאו ידידותית למשתמש. פלטפורמת תקשורת הווידאו המאוחדת, האמינה, הקלה בשימוש והחדשנית של החברה, מספקת פגישות וידאו, קול, סמינרים מקוונים וצ'אט למחשבים נייחים, סמארטפונים, מכשירים ניידים ומערכות חדרי ישיבות. זום עוזר לארגונים ליצור חווית תקשורת  עם שילוב יישומים עסקיים מובילים וכלים למפתחים ליצירת זרימת עבודה בהתאמה אישית. זום, שנוסדה בשנת 2011, ממוקמת בסן חוזה, קליפורניה, עם משרדים ברחבי העולם.

למידע- zoom.com