סתוית נבון, מנכ"לית SAP ישראל: "ב-2021 השגנו גידול של 140% בפעילות הענן"

יום ב', 25 באפריל 2022

 

 

SAP ישראל קיימה את אירוע השותפים השנתי של החברה בסטוקו בתל אביב בנוכחות כ-150 מנהלים בכירים – שותפים עסקיים ואנשי SAP   ישראל – ביניהם סתוית נבון – מנכ"לית SAP  ישראל; רמי מנחם – סמנכ"ל התפעול הראשי של SAP  ישראל; אוהד פרקש – סמנכ"ל העסקים של SAP ישראל; שרון בן ארי – מנהלת שותפים עסקיים ב-SAP  ישראל; ליעד גוטנטג – סמנכ"ל חטיבת SMB  ב-SAP  ישראל; ועוד.

קהילת השותפים של SAP  כוללת למעלה מ-21 אלף שותפים בכל רחבי העולם ולמעלה מ-40 שותפים בישראל.

סתוית נבון, מנכ"לית SAP ישראל, בירכה את הנוכחים ואמרה כי, "אני רוצה להודות לכל השותפים שלנו – בזכותכם אנחנו כאן. הצלחתה של SAPישראל נובעת בראש ובראשונה משיתוף פעולה הדוק עם עשרות שותפיה העסקיים. שנת 2021 הייתה שנה נוספת שבה התמודדנו עם מגפת הקורונה שהביאה עמה אתגרים רבים, חוסר וודאות ומורכבות גדולה".

נבון הוסיפה כי, "הקורונה האיצה את הטרנספורמציה לענן. אומנם מדובר באתגר, אך אנו לא בורחים ממנו וכבר ערוכים לשנה הקרובה. סיימנו את שנת 2021 עם גידול של 140% משנה לשנה בפעילות הענן".

בהתייחסה לשירותי התמיכה והתחזוקה אמרה נבון: "התמיכה של SAP  לשותפים וללקוחות היא הטבור שמחבר בין SAP לשוק. ב-2022 נוציא לפועל מספר תוכניות להעברת הידע לשוק ולהוספת טאלנטים חדשים שיתווספו לאלפי מומחי SAP  לאור הביקוש הגבוה".

מימין:רמי מנחם, סתוית נבון, אוהד פרקש,  שרון בן ארי