מטריקס DevOps קיבלה את הייצוג של-DBmaestro בישראל

יום ד', 13 באפריל 2022

 

 

מטריקס DevOps, המספקת כלים, יעוץ ואינטגרציה לתהליכים ארגוניים מקצה לקצה, חתמה על הסכם ייצוג עם חברת DBmaestro, המספקת פלטפורמה שיתופית לניהול, שליטה, ובקרה של שינויים הנעשים במסדי נתונים של ארגונים(Database DevSecOps Release Automation Platform) .

מטריקס DevOps  תספק עבור DBmaestro  שירותי מכירה, הטמעה וייעוץ בישראל. שיתוף הפעולה יוצא לדרך באופן רשמי בימים אלה.

צוין כי השילוב של היכולות של חברת מטריקס ומטריית היידע אותה היא מביאה בעולם ה-DevOps  יחד עם פתרון מוביל עולמי בעולם בתחום Database DevOps  של חברת DBmaestro, פותח את הדלת לארגונים בישראל אל הדור הבא של ניהול גרסאות ושינויים במסדי הנתונים. שימוש בפתרון יאפשר לארגונים שחרור גרסאות אוטומטי מבוקר, מהיר יותר ואיכותי יותר, שעומד באופן מלא בתקני האבטחה המקובלים בארגון. המערכת מאפשרת לייצר תהליכים אוטומטיים (Workflows)המגבירים את היעילות והתפוקה של צוותי הפיתוח.

המערכת מיועדת לארגונים  בעלי מסד נתונים אחד (או יותר),המהווה נדבך חשוב בתהליך פיתוח האפליקציות והמוצרים של הארגון. היכולת לשחרר גרסאות של שינויים במהירות והפצתם דרך האפליקציות השונות משפרת משמעותית את יכולת התגובה של חברות להתרחשויות בסביבה העסקית שלהם.

ההסכם מאפשר למטריקס להגדיל את הצעת הערך שלה ללקוחות בישראל עם פתרון מוביל בתחום ה-Database DevOps

גיל נזרי, מנכ"ל DBmaestro, אמר: "אני מברך על שיתוף הפעולה האסטרטגי עם חברת מטריקס בישראל. יחד נספק פתרון חדשני המחולל מהפכה ביכולת של כל חברה להגיב במהירות להתרחשויות התכופות במישור העסקי תוך יצירת יתרון תחרותי עסקי.

המערכת מסייעת לחברות בארץ ובעולם לבצע מודרניזציה של הארכיטקטורה הקיימת תוך כדי שיפור וייעול משמעותי של תהליכי ההפצה של גרסאות בצורה בטוחה יותר ועם תיעוד מלא של התהליך לצרכי רגולציה ובקרה".

 

אסף קויתי, מנכ"ל  מטריקס DevOps, אמר: "כיוון שמטריקס DevOps  ממוקדת בתחום ה-DevOps, ויש לנו פתרונות משלימים בתחום זה, טבעי שלקוחות שצריכים תהליך מקצה לקצה, כולל טיפול במסדי הנתונים שלהם, יפנו אלינו בחיפוש אחר פתרון הולם. כאשר חיפשנו מהו הפתרון המוביל שקיים כיום בתחום, מצאנו את DBMaestro  והיה לנו ברור שזה הפתרון שעונה על הדרישות של הלקוחות שלנו, וסביר להניח שגם על הדרישות של ארגונים רבים אחרים בישראל".

אודות מטריקס DevOps

מטריקס DevOps  מבית מטריקס, מתמחה בתחום ה- DevOps, ה-ALM  וה-Agile, מספקת כלים, יעוץ ואינטגרציה לתהליכים ארגוניים מקצה לקצה, עבור ארגונים המפתחים  ומוצרי תוכנה ומערכות.