תזוזות בתפקידים במטריקס DevOps

יום א', 2 בינואר 2022
 
בתמונות: אסף קויתי מונה למנכ"ל יחיד, רז דותן לסמנכ"ל מכירות וסיגל איזנברג ל-Head of Delivery
 
מטריקס DevOps, מבית מטריקס, המספקת כלים, יעוץ ואינטגרציה לתהליכים ארגוניים מקצה לקצה, הודיעה לאחרונה על סדרה של מינוים חדשים בחברה. בראשם הוא שינוי בעמדת המנכ"ל כאשר אסף קויתי, שניהל עד כה במשותף את מטריקס DevOps לצד אורן קרוג, יכהן מעתה כמנכ"ל יחיד של החברה, לאחר שקרוג מונה לתפקיד מנכ"ל אינטגריטי תוכנה.
קויתי, מראשוני העובדים בחברה, הוביל בעבר את הפרוייקטים האסטרטגיים של החברה, ועוד לפני תפקידו כמנכ"ל משותף בארבע וחצי שנים האחרונות, היה גם מנהל הטכנולוגיות הראשי (CTO) במטריקס DevOps. לקויתי תואר במתמטיקה ומדעי המחשב מהאוניברסיטה הפתוחה. 
בתוך כך, מודיעה מטריקס DevOps גם על מינויה של סיגל איזנברג ל- Head of Delivery. במסגרת תפקידה, איזנברג תהיה אחראית על הובלת וניהול תחום ה-Delivery במטריקס DevOps, כולל אחריות על מתן שירותים מקצועיים בעולמות הייעוץ והקמת מערכות בתחומים שונים, כולל פתרונות ALM, DevOps, ניהול ידע ועוד. 
לאיזנברג מעל 20 שנות ניסיון בהקמה, הובלה וניהול פרויקטים של מערכות מידע, החל משלב הייזום ועד ההטמעה הסופית. כמו כן, איזנברג בעלת ניסיון בהובלת פרויקטים לשיפור תהליכים עסקיים חוצי ארגון והטמעתם בארגונים גלובליים. בתפקידה הקודם במטריקס DevOps הייתה איזנברג מנהלת מחלקת פרויקטים (Head of project management). לאיזנברג תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון. 
רז דותן , מונה לתפקיד סמנכ"ל מכירות בחברה. במסגרת תפקידו, יהיה אמון דותן על פיתוחה העסקי של החברה, כולל העצמת מערכת היחסים עם לקוחות עסקיים קיימים לצד הרחבת המכירות וחיבור עם לקוחות חדשים.
בתפקידיו הקודמים במטריקס DevOps מילא דותן את תפקידי הסמנכ"ל Delivery, Customer Success ומנהל המכירות. לדותן תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מהמרכז הבינתחומי הרצליה. 
 
אודות מטריקס DevOps
מטריקס DevOps מבית מטריקס, מתמחה בתחום ה- DevOps, ה-ALM וה Agile, מספקת כלים, יעוץ ואינטגרציה לתהליכים ארגוניים מקצה לקצה, עבור ארגונים המפתחים מוצרי תוכנה ומערכות. בין לקוחותיה נמנות חברות כמו אקס-ליבריס, StartApp, Playtika, ורינט, תע?א, צה"ל, בנק לאומי , אלביט,  אמדוקס , נייס, לייב פרסון ועוד.