איגור קצ'ורינר, מנהל System במחלקת ה-IT של קבוצת כתר.: פתרון גיבוי מושלם:

יום ד', 27 באפריל 2022

  

 

קבוצת כתר בחרה בפתרון הגנת הנתונים הגיבוי והשחזור כשירות  Metallic  מבית קומוולט להגנת נתוני ה- Office 365. פתרון התוכנה כשירות Metallic נועד לגבות לענן Azure  נתונים של אלפי משתמשים בקבוצת כתר הנמצאים ברחבי העולם, העובדים עם יישומי Office 365כגון: Outlook, Teams, Sharepoint, Onedrive, Officeועוד.

 

" על אף של- Office365  יש יתירות גבוהה מאוד, דרשנו יכולות גיבוי ושחזור מקיפות. לאחר שבחנו ובדקנו פתרונות מול מספר חברות בחרנו בפתרון Metallic  של קומוולט בשל הרמה הגבוהה וגם בשל המחיר ההוגן", אומר איגור קצ'ורינר, מנהל System  גלובלי במחלקת ה-IT  של קבוצת כתר.

לפי קצ'ורינר, "מצאנו יתרונות בולטים ב-  Metallic Office 365 Backup  שלא היו בפתרונות אחרים. לדוגמא, האפשרות לבצע 3 גיבויים ביום אל מול גיבוי בודד בקרב מתחרים, או האפשרות לגבות את נתוני ה- Office 365או תוכנות SaaS  אחרות, הן לענן והן לדאטה סנטרמקומי".

קצ'ורינר מוסיף כי, "מצאנו גמישות ופשטות בניהול – כעת אני יכול לשלב בין כל ממשקי תוכנות הגיבוי של קומוולט ולראות הכל במסך אחד. יתרונות מובהקים נוספים של Metallicבאים לידי ביטוי גם ברמת אבטחת המידע וגם במנגנון השמירה של קבצים בקלטות. תכונה בולטת נוספת היא יכולת השחזור המהירה, החל בשחזור הקובץ הבודד ועד השחזור המלא".

לדברי נגה סהר  מנהלת לקוחות Commercial  בקומוולט ישראל, "Metallic הוא שירות ענן בקטגוריית DPaaS- הגנת דאטה כשירות, המספק שירותי גיבוי ושחזור לכל המידע והנתונים של כל יישומי מיקרוסופט בכתר פלסטיק, כולל תיבות דואר, מסמכים ותקשורת בתוך הצוותים, ומאפשר להם לחסוך זמן רב ודאגה בהקמה ותחזוקת מערך גיבוי. Metallic Office 365 Backupמבטיח שבארגון גלובלי כמו כתר כל הנתונים;כולל תיבות דואר, מסמכים ותקשורת בתוך הצוותים מגובים וניתנים לשחזור ללא בעיות."

אמיר חכימי, מנהל תחום ייצור וקמעונאות במיקרוסופט ישראל:  "אנחנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה המצוין עם קומוולט ועל הבחירה של כתר בפתרון Metallic. מיקרוסופט וכתר שותפות בעשייה מזה שנים רבות ואנחנו בהחלט שמחים להמשיך את השותפות במסע המרשים שחברת כתר מבצעת בשנים האחרונות והמעבר לענן. מיקרוסופט שמה לעצמה למטרה להוביל ארגונים בתהליכי טרנספורמציה ולהביא לשיפור ויעילות עסקית באמצעות הענן שלה."

קומוולט היא היחידה שמתמחרת את השירות שלה על פי כמות המשתמשים בלבד ולא על פי כמות המשתמשים והנפח כמו שפתרונות אחרים.

אודות כתר

כתר, הקבוצה הגדולה בעולם לייצור מוצרי ריהוט גינה, בית ואחסון נוסדה בישראל ב- 1948. הקבוצה מעסיקה כ-6000 עובדים ברחבי העולם ופועלת בכ-100 מדינות. בבכתר ישראל מועסקים קרוב ל-3,000 עובדים. מטה החברה, מרכז החדשנות ומרכזי הפיתוח של כתר נמצאים בישראל, וכך גם 9 מתוך כ-20 מפעליה בעולם.