האלוף האולימפי יוסיין בולט, נבחר לפרזנטור החדש של Epson

יום ב', 10 בינואר 2022

 

אחד האנשים היותר מוכרים ומוכשרים בספורט העולמי, יוסיין בולט, נבחר לשמש בקמפיין גלובלי רחב היקף, כ?פנים? של מדפסות ה-EcoTankשלEpson. הוא יככב בשורת קליפים טלוויזיוניים, בערוצי המדיה החברתית ובשילוט בנקודות המכירה. הקמפיין, שיתפרס על פני כל יבשת אירופה, כולל ישראל, ירוץ תחת הסלוגן Just Fill and Chill- "רק למלא ולשכוח" - ינסה לשכנע את הצופים בנחיצות המעבר למדפסות המצויידות במספיק דיו, כך שלא צריך לרוץ לחנות כל הזמן כדי לחדש את מלאי הדיו.

"יוסיין הוא השותף האידיאלי עבורנו", אומר נשיא Epson  ארופה, יושירו נגאפוסה. "מדובר באחד האנשים המוכרים ביותר בעולם ובעזרת אישיותו הכובשת, נצליח להציג לקהל הרחב את היתרונות של מדפסות הזרקת הדיו המצויידות במיכלי דיו והנגישות לכל כיס, בדרך משעשעת שגם תהיה זכירה לכולם. כאשר יותר ויותר מאיתנו עובדים מהבית וחיי המשפחה המודרנית נעשים עסוקים ועמוסים יותר, זה הזמן להגביר את המודעות למדפסות ה- EcoTankשלנו והחיסכון הרב שהן מביאות עימן".                                                                                                                               

בולט, המחזיק בשיא גינס עם ריצת 100 מטר שביצע (9.58 שניות) אמר שהוא שמח להתחבר ל-Epsonולהפיץ את בשורת המדפסות וכי הוא משתף פעולה אך ורק עם מותגים שהוא מאמין כי הן יכולות לבצע שינוי לטובה בחיי הכלל. "מדפסות ה-EcoTank  מסירות רבים מהתסכולים של אלה שעדיין עושים שימוש במדפסות המצויידות במחסניות דיו מזהמות, אבל, זה הרבה מעבר לכך... Epson  ואני חולקים את אותם ערכים שבונים עתיד טוב יותר?, אמר יוסיין. ?המדפסות של Epson  מסייעות לקהילות לפרוח. בעבורי מדובר ביכולת להראות לאחרים שחייבים ללכת אחר החלומות, גדולים, או קטנים".

מאז הושקו מדפסות מיכלי הדיו בשנת 2010 מכרה החברה מעל 60 מיליון מדפסות EcoTank לחברות, עסקים ומשתמשים בכל העולם כשהמהלך חסך לרוכשים כ-90% בקירוב מעלויות ההדפסה בהשוואה למדפסות אחרות בשוק. לדברי Epson, החסכון אפשרי בשל השימוש בבקבוקי דיו גדולים במקום במחסניות, שמאפשרים למשתמשים להנות משימוש מתמשך וארוך טווח, בלי הצורך לרוץ כל יומיים לחנות להצטייד בעוד דיו. בקו המדפסות מהדור החדש של Epson משולבת טכנולוגיית המיקרו-פייזו Heat Free  שמאפשרת, לדברי החברה, ליהנות מצריכת חשמל נמוכה בהרבה ומהצורך בהחלפת חלקים מתכלים.

סרטון:

https://youtu.be/TQTwpN9h3cA

 

https://youtu.be/O2LQlrhzIsE