סטרים אלמנטס מפטרת כ-20% מעובדיה

יום א', 26 ביוני 2022

סטרים אלמנטס מפטרת כ-20% מעובדיה

מרבית המפוטרים לא מישראל. החברה למוניטיציה של תוכן מקוון מצטרפת לסייבריזן וטראקס, חברות ישראליות שסופטבנק השקיעה בהן ונכנסו לגלי פיטורים משמעותיים.

מסתבר כי גיוס הון בהיקף של 100 מיליון דולר מסופטבנק לא מבטיח שקט לחברות, כך מגלים עשרות מעובדי חברת סטרים אלמנטס שהודיעה על פיטורים כ-20% מעובדיה, מרביתם לא מישראל.

החברה מעסיקה כיום 170 עובדים ברחבי העולם, מתוכם 70 בישראל. לפי ההערכה, לחלק מהמפוטרים תוצע אפשרות להשתלב בחברה. זו החברה השלישית שסופטבנק השקיעה בה בישראל ופיטרה מספר משמעותי של עובדים: הראשונה היתה סייבריזן והתווספה אליה לאחרונה טראקס וכעת סטרים אלמנטס.

מהחברה נמסר כי "לאור המצב הנוכחי בשווקים, אנו פועלים להתאמת התוכניות בכדי לשמור על קצב הצמיחה הגבוה שלנו וזאת תוך בניית נתיב לרווחיות. כתוצאה מכך, אנו נדרשים להתאמות במצבת כוח האדם".

Stream Elements הוקמה בשנת 2017 על ידי אור פרי, דורון ניר, גיל הירש (המנכ"ל)  וראם שרמן והיא מפתחת כלים בתחום ההפקה, התראות, צ'ט-בוטים, חנויות מקוונות וטיפים על מנת להגדיל מעורבות, ניהול קהלים וייצור הכנסות ליוצרי תוכן סטרימינג. השנה חצתה את רף מיליון היוצרים המשתמשים בשירותיה.