קבוצת הראל בחרה בפתרונות Metallic מבית קומוולט לגיבוי והגנת נתונים

יום א', 17 באוקטובר 2021

 

 

קבוצת הראל בחרה באחרונה בפתרונות Metallic Office 365 Backup ו  ו- Metallic Cloud Storageמבית קומוולט לגיבוי, הגנה, אחסון ושחזור נתונים. 

צוין כי החברה חיפשה פתרונות ענן שיספקו גיבוי והגנה מלאים לנתוני החברה בסביבות השונות.

הפתרון של Metallicמבית  קומוולט מאפשר טרנספורמציה דיגיטלית חלקה, פשוטה ומהירה, יחד עם חסכון בעלויות, משאבים וזמן. היקף הפרוייקט הוא למעלה ממיליון ש"ח.

Metallicהוא פתרון גיבוי כשירות - SaaSלניהול נתונים שמבוסס על טכנולוגיות הליבה של קומוולט במודל ענן. הפתרון שהושק בשנה האחרונה ב- 24 מדינות ברחבי אירופה וארה"ב מציע פורטפוליו עשיר וצומח של פתרונות גיבוי והתאוששות מאסון כשרות על מנת לסייע לארגונים לשמור על הנתונים שלהם מוגנים ובטוחים מפני מחיקה, השחתה או מתקפה.

באמצעות הפתרונות החדשים מבית קומוולט, קבוצת הראל קיצרה באופן משמעותי את הזמן הנדרש לניהול תשתית עבור אחסון, אחסון מדיה ושרתי גיבוי, מה שמאפשר לצוות ITלהתמקד במקום בפרויקטים אחרים בעלי ערך מוסף. בנוסף, החברה קיצצה בעלויות המשאבים הנדרשים לתמיכה בסביבה היברידית.

לדברי דודי בן אלי, מנהל תשתיות IT  בהראל ביטוח:

"לאחר שבחרנו ובדקנו לעומק מספר פתרונות מובילים בשוק, הגענו למסקנה שרק קומוולט ו- Metallicנותנים מענה כולל לדרישות העסקיות שלנו ולכללי התאימות. עם Metallic, הנשען על טכנולוגיית מיקרוסופט, אנחנו יכולים לישון טוב בלילה בידיעה שהנתונים שלנו מוגנים. השילוב הזה שבין יכולת אבטחה גבוהה, קלות השימוש, ופריסה מהירה, היא הסיבה מדוע Metallicניצחה במרוץ".