זום משיקה את הלוח המחיק החדש

יום ה', 21 באפריל 2022

 

זום השיקה את ה- Zoom Whiteboard  החדש, "לוח מחיק" דיגיטלי, המספק פתרון לשיתוף פעולה ויצירה בין אנשים על פלטפורמת זום. באמצעות השימוש בלוח המחיק, משתמשים יכולים ל"שחזר" את חוויית המפגש האישי ולהמירה באינטראקציה דיגיטלית, ספונטנית, מושכת ויזואלית ויעילה.

הלוח המחיק החדש הוא כלי שיתוף פעולה חזותי ומאובטח, שנועד להקל על שיתוף פעולה אסינכרוני ובזמן אמת. הוא משמש כ"מרחב עבודה וירטואלי" לצוותים ומאפשר להם לתעד רעיונות ולעבוד יחד בחופש פעולה וגמישות.

כיוון שהפתרון מבוסס אינטרנט, המשתמשים יכולים לשתף פעולה ללא מאמץ במגוון פלטפורמות כולל טאבלט, מחשב אישי, או מכשירי Zoom Rooms for Touch, דוגמת מסכי DTEN D7ו-Neat Board. כך לדוגמה, ה-DTEN ONboard שיושק בקרוב, יספק למשתמשים תצוגת מגע אינטראקטיבית ראשונה שנבנתה במיוחד עבור יישומי הלוח המחיק החדש.

"הפתרון", אומר עודד גל, מנהל המוצר הראשי של זום, "נולד בעקבות הדרישה מהשטח של כוח העבודה הגלובלי שאימץ בחום רב סביבות עבודה היברידיות. נוצר צורך ברור בפתרונות שמאפשרים פיתוח רעיונות בצורה חלקה ועבודת צוות בקרב עמיתים שחלקם עובדים מרחוק וחלקם מהמשרד. הלוח המחיק הווירטואלי של זום מרחיב עוד יותר את היכולות של פלטפורמת זום עבור העובדים של היום, כשהוא מאפשר לבצע סיעור מוחין ושיתוף רעיונות על "לוח דיגיטלי". לא רק שאנחנו תומכים בלקוחות כשהם מסתגלים לשלב החדש של העבודה, אלא שאנו צופים את מה שיבוא אחר כך, ובונים פתרונות פלטפורמה, דוגמת הלוח המחיק הווירטואלי של זום, כדי לתת מענה לצרכים מהשטח".

כדי להתחיל להשתמש בפתרון יש צורך בחשבון זום מעודכן (גרסה 5.10.3 ומעלה). בוחרים בטאב Whiteboards  ויוצרים לוח חדש. ניתן גם לצפות בלוחות ששותפו על ידי אחרים. כדי לשתף את הלוח החדש עם חברים לעבודה, או לכיתה, יש לבחור את הלוח וללחוץ על Share  ומייל הגורם אותו רוצים לשתף. 

סרטון

https://youtu.be/Go0P56rajlU