מאיץ יזמות לנשים משיק תוכנית תעודת יזמות מקוונת לנשים בעולם

יום ד', 12 בינואר 2022

 

ארגון מאיץ יזמות הנשים (WEA), הודיע על השקה גלובלית של תוכנית הלימודים ליזמות מקוונת שלו שנועדה לעורר השראה, לחנך ולהעצים נשים יזמיות ברחבי העולם. תוכנית תעודות היזמות המקוונת הוכרזה לראשונה במהלך העצרת הכללית של האו"ם (UNGA 76) ביום השנה השני של WEA.

WEA  היא שותפות אסטרטגית מרובת בעלי עניין המכנסת שש סוכנויות של האו"ם: ארגון העבודה הבינלאומי (ILO), מרכז הסחר הבינלאומי (ITC), איגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי (ITU), תוכנית הפיתוח של האו"ם (UNDP), יוזמת גלובל קומפקט של האו"ם (UNGC), נשות האו"ם ומרי קיי. ITC מובילה את רכיב בניית הקיבולת של השותפות הרב-תכליתית.

תוכנית תעודות היזמות המודרכת, שפותחה על ידי  ITC SheTrades   ומונעת על ידי Mary Kay לתמיכה ב-WEA, כוללת 27 מודולים אינטראקטיביים המועשרים ביותר מ-200 סרטונים. המטרה היא ללמד נשים יזמיות – שאפתניות או ותיקות – את הכישורים לעצב ולהקים עסקים בעלי פוטנציאל להיות כדאיים כלכלית. המשתתפות ילמדו כיצד לאמץ תרבות יזמות, לפתח רעיונות באמצעות חשיבה עיצובית ומתודולוגיות סטארט-אפ רזות, להכין בד מודל עסקי, לעצב מגרש, לזהות מקורות מימון, למצוא את השותפים הנכונים, לארגן חונכות, לבנות צוות ולהקים את העסקים שלהם.

תוכנית האישורים מכסה את שבעת השלבים המרכזיים של הפיתוח העסקי:

*תעודה 1: החלטה להיות יזם (6 מודולים),

*תעודה 2: פיתוח הרעיון – רעיון עסקי (3 מודולים),

*תעודה 3: מידול עסקי (4 מודולים),

*תעודה 4: הגשת העסק (4 מודולים),

*תעודה 5: מימון המיזם (3 מודולים),

*תעודה 6: בניית הצוות (4 מודולים),

*תעודה 7: הגדרת העסק (3 מודולים).

 

תוכנית תעודות היזמות המקוונת של WEA  נגישה כעת בקצות אצבעותיהן של מיליוני נשים ישירות באתר ITC SheTrades  (www.shetrades.com/en/learn/e-learning) ובאתר WEA. הוא זמין כיום באנגלית, ספרדית וצרפתית, ובשפות ערבית, רוסית ומנדרינית יהיה זמין במהלך שנת 2022. זה בחינם עבור כל המשתמשים של shetrades.com  ללא מחסום כניסה. המשתתפים יקבלו תעודה עם השלמת כל אחד משבעת השלבים המרכזיים של הפיתוח העסקי.

"העולם זקוק ליותר נשים יזמיות", אמרה דבורה גיבנס, מנהלת תפעול ראשית בחברת Mary Kay Inc. "כמעט מחצית מהנשים היזמיות טוענות כי הן מונעות על ידי הרצון לתרום לטובת החברה הגדולה. ההשפעה שלהם יכולה להיות עצומה. תוכנית תעודות היזמות המקוונת של WEA  משנה את כללי המשחק עבור נשים ונערות ברחבי העולם. עם הכלים והתמיכה הנכונים, אין גבול למה שנשים יכולות לעשות".

 

 

"עלינו להגדיל את השתתפותן של נשים בסחר בינלאומי, ולסייע להן להרחיב את עסקיהן כך שיהפכו לזרזים לקהילות מכילות ובנות קיימא יותר. נשים הן סוכני שינוי רבי עוצמה – והעצמת נשים מועילה לחברות שלמות", אמרה פמלה קוקה-המילטון, מנכ"לית מרכז הסחר הבינלאומי.

השקת תוכנית תעודות WEA  בפלטפורמת ה-ITC SheTrades eLearning   תתווסף גם ברמה הלאומית עם הכשרה בשטח לנשים  ממדינות מתפתחות המעוניינות ביזמות ו/או מתכננות להשתלב בשרשראות ערך אזוריות ועולמיות. 

למידע נוסף, בקרו SheTrades.com: https://www.shetrades.com/en.

אודותthe International Trade Centre

מרכז הסחר הבינלאומי - The International Trade Centre (ITC) הוא סוכנות משותפת לארגון הסחר העולמי ולאו"ם. מרכז המסחר הבינלאומי מסייע לעסקים קטנים ובינוניים לפתח כלכלות ולחולל בהם שינוי, כך שיהפכו תחרותיים יותר בשוק הגלובלי ויתרמו לכלכלה בת-קיימא במסגרת סדר היום של סיוע לסחר ויעדי הפיתוח בר הקיימא של האו"ם. לקבלת מידע נוסף, בקרו www.intracen.orgועקבו אחר ITCבטוויטר| פייסבוק | לינקדאין | אינסטגרם פליקר

גלריית תמונות / מולטימדיה זמינים כאן:

https://www.businesswire.com/news/home/20220111005443/en/Women%E2%80%99s-Entrepreneurship-Accelerator-Launches-Online-Entrepreneurship-Certificate-Programme-for-Women-Around-the-World

ליצירת קשר:

Mary Kay Inc. Corporate Communications

marykay.com/newsroom
(+1) 972.687.5332 or media@mkcorp.com