דני אזולאי רוכש את מלוא הבעלות על קבוצת פרינטר סנטר

יום ה', 24 במרץ 2022

 

איש העסקים דני אזולאי רוכש משותפו ניסים כהן את חלקו (50%) בקבוצת פרינטר סנטר, המתמחה בתחום ההדפסה והפלט המשרדי לארגונים. במסגרת העסקה רכש אזולאי גם את מלוא הבעלות בחברת הבת - אדיסמה מחשוב 2000, העוסקת בייבוא והפצה של פתרונות לעולם הלוגיסטיקה. היקף העסקה לא נמסר אך היא מוערכת בשוק במיליוני דולרים.

חברת פרינטר סנטר הוקמה בשנת 1991 והיא מתמחה בשיווק ומתן שירות למדפסות ומוצרי פלט בארגונים, ובכלל זה: מדפסות, סורקים, טונרים ומתכלים, מערכות הדפסה מאובטחות ועוד. פרינטר סנטר משמשת בין היתר כשותף בכיר של HP  העולמית ברמה הגבוהה ביותר (Power Service) ומוסמכת לשווק, להטמיע ולתת שירות עבור מוצרי HPבישראל.

החברה משמשת גם כמפיץ ומשווק מורשה של קונצרן KOFAX, יצרנית פתרונות התוכנה Safecom

ו- ControlSuite  המשמשות לשליטה, בקרה ואבטחה של מערכי הדפסה בארגונים. פרינטר סנטר שמה דגש על שירות ומציעה ללקוחותיה את תוכנת iService, שפותחה בחברה ומתריעה אוטומטית לפרינטר סנטר על תקלות במדפסות וחוסרים בחומרים מתכלים מבלי שהלקוח נדרש לעשות דבר. בין לקוחות פרינטר סנטר בחוזי השירות החדיש: נטפים, כתר, צ'מפיון, USR, פאפיה, Deep Instinct, נס טכנולוגיות, Align technology, Telit, נשר תעשיות מלט, ברינקס, קבוצת אלקו- אלקטרה, משרד החוץ החברה לייצור משקאות ועוד רבים.

אדיסמה (מחשוב 2000) שנוסדה בשנת 1974 ומאז  מפיצה ומייצגת בארץ את הקונצרניים הבינלאומיים Honeywell, Citizenו BarTender.  ומשווקת באמצעות רשת שותפים רחבה, פתרונות לעולם הלוגיסטיקה: מסופונים חכמים, קוראי ברקוד, מדפסות מדבקות, מדפסות טרמיות ,עמדות מכירה-POS, מדפסות טרמיות, ועוד.

בימים אלה מוביל אלון כהן (בתמונה) – מנכ"ל פרינטר סנטר שורת חידושים במערך הפתרונות של החברה בדגש על ניהול ההדפסה כתוכנת שרות בענן, טכנולוגיות להדפסה חכמה ומאובטחת ועל תהליך לשיפור השירות וחווית הלקוח. לצד זאת, זוכה החברה לפרסים על פעילותה למען הלקוחות.

בטקס מצטייני המיחשוב IT Awards 2021  של "אנשים ומחשבים" אשר נערך לאחרונה, זכתה החברה להוקרה על תרומתה למצויינות והצטיינות בענף ה- IT  בישראל. מנכ"ל החברה אלון כהן הוזמן לברך את המנמ"רים המצטיינים לשנת 2021. במקביל זכתה החברה להצטיינות בזכות שני פרוייקטים: פרוייקט להטמעת קונספט "מרכזי הדפסה" בחברת ההי טק Align Technology, אשר צמצם משמעותית את כמות המדפסות בחברה, איבטח את הליך ההדפסה ומאפשר שליטה ובקרה באופן מלא על הפלט בארגון והטמעה שביצעה אדיסמה של מערכת חכמה לספירת כסף בחברת ברינקס, החוסכת טעויות בספירה וזמן יקר..

דני אזולאי אמר: "קבוצת פרינטר סנטר מסתכלת היום אל העתיד בו החברות ובראשן חברות ההי טק עובדות עם צי מדפסות משולבות קטן מאד, אך חכם מאד. אנו דואגים לאבטח בראש ובראשונה את כל הפלט בסביבת ההדפסה שכן היום מדפסת היא בדיוק כמו מחשב ברשת הארגון, ומספקים פתרונות חכמים להדפסה ממכשירים ניידים, ולסריקה חכמה בארגון. חברות הטכנולוגיה וההי טק מובילות בישראל ובעולם בפיתוחים שלהם ולא מעוניינות להתעסק עם תחזוקת המדפסות – אנו מובילים את מעבר ניהול ההדפסה לענן ועושים זאת בשבילם בשרות ללא פשרות".