רד האט מכריזה על תכונות חדשות המאפשרות הקמה וניהול יישומים בענן

יום ה', 9 בדצמבר 2021
 
רד האט (Red Hat), הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה על השקת Red Hat OpenShift 4.9 ו-Red Hat Advanced Cluster Management for Kubernetes 2.4, אשר נועדו לשמור על ההמשכיות של הענן ההיברידי הפתוח גם בקצוות המרוחקים של הרשת הארגונית. היכולות החדשות כוללות את התקנת OpenShift על שרת בודד, כאשר אשכול OpenShift הקטן והמלא מסייע לארגונים להרחיב את תהליכי פעילות הפיתוח, ההטמעה והניהול של טכנולוגיות כדי להתמודד עם הדרישות הגוברות למידע ושירותים. 
 
לפי נתוני  IDC, חמישים אחוז  מתשתית ה-IT החדשה תהיה באתרי קצה ולא במרכזי נתונים תאגידיים, כאשר הנתון עומד על פחות מ-10% בשנת 2021.
תחזית נוספת של IDC צופה כי עד שנת 2024 תהיה עלייה של 800% במספר היישומים הפרוסים באתרי קצה. ארגונים בענפים שונים משתמשים במחשוב קצה כדי לפרוס יישומים רגישים להשהיה (Latency) לא רק כדי לספק את חווית היישומים הטובה ביותר עבור המשתמשים, אלא גם כדי לקבל החלטות מהירות ומבוססות-נתונים עבור העסק שלהם. 
 
כאשר ישנה דרישה גוברת לפעילות של יישומים במיקומים מרוחקים, ארגונים זקוקים לכלים שלא רק מאפשרים להם פריסה פשוטה יותר בקצה, אלא גם מאפשרים ניהול מותאם של היישומים הללו. העדכונים האחרונים ב-Red Hat OpenShift 4.9 ו- Red Hat Advanced Cluster Management for Kubernetes 2.4 מספקים לארגונים את יכולות הגמישות והניהול הדרושות כדי לפרוס עומסי עבודה לפי הצורך. 
 
פריסות קצה יכולות להתפרש על פני מאות ועד לאלפי אשכולות של קוברנטיס ולעיתים צריך לנהל אותן במיקומים בהם יש צוות IT קטן או ללא צוות כלל. Red Hat Advanced Cluster Management מספק תצוגה קבועה אחת ממיקומי קצה למרכזי נתונים וסביבות ענן, מה שמאפשר לארגונים ניהול עקבי יותר לאורך אתרים ואשכולות מבלי הצורך בחיבור קבוע בין Red Hat Advanced Cluster Management ואתר הקצה. 
הגרסה העדכנית של Red Hat Advanced Cluster Management מספקת יכולות ניהול מלאות עבור מערך היישומים המלא של הארגון, כולל ב-OpenShift בעל צומת אחת, צמתים עבור עובדים מרוחקים ואשכולות של 3 צמתים, מה שמסייע להקל על תפעול וניהול ארכיטקטורה מותאמת. 
בת אל אסף-וולצ'ק, ארכיטקטית פתרונות למגזר הפיננסי, אמרה כי, "מחשוב הקצה משנה באופן מהותי את הדרך שבה עסקים משתמשים ומתקשרים עם נתונים. מרחב הדאטה והיישומים יצא ממרכזי המחשוב אל הקצוות – הדאטה ייווצר ויעובד שם.
 
מקרי השימוש דוגמת רכבים אוטונומיים, רחפנים, רובוטים וערים חכמות גדלים באופן אקספוננציאלי ויש צורך חיוני לשמור על עקביות הביצועים כדי לנהל את עומסי העבודה והתשתית המבוזרים. היכולות החדשות של Red Hat OpenShift ו- Red Hat Advanced Cluster Management מסייעות להרחיב אף יותר את היכולות של הענן ההיברידי הפתוח – מה שמספק בסיס משותף לחדשנות עסקית המתחילה במרכזי הנתונים של הלקוח ועד לעומק מחשוב הקצה". 
 
אודות רד האט (Red Hat) 
רד האט הינה החברה המובילה בעולם למתן פתרונות תוכנה מבוססי קוד פתוח לארגוני Enterprise. רד האט מבוססת על כוחה של קהילת הקוד הפתוח בפיתוח ואספקת טכנולוגיות Linux, ענן, קונטיינרים ו-Kubernetes אמינות ובעלות ביצועים גבוהים. החברה מסייעת ללקוחות לשלב בין יישומי IT חדשים וקיימים, לפתח יישומים מוטי-ענן (cloud-native), לבצע סטנדרטיזציה של מערכת ההפעלה, יחד עם אוטומציה, אבטחה וניהול של סביבות מורכבות.
משרדי החברה בישראל מונים מעל ל-400 עובדים, מרביתם מהנדסים מהשורה הראשונה בישראל, אשר עובדים על פיתוח הפתרונות הטכנולוגיים של רד האט בתחום תשתיות הענן. הסניף הישראלי כולל גם את צוות המכירות והשירות של אזור ישראל, יוון וקפריסין.