הנפח של עסקאות העברת כספים דיגיטליות יעלה על 300 מיליארד עד 2026

יום ב', 25 ביולי 2022

מחקר חדש של Juniper Research מצא שהיקף תשלומי העברות הכספים המקומיות הדיגיטליות יחצה את קו ה-300 מיליארד בעולם לראשונה ב-2026, וזאת לעומת 207 מיליארד ב-2022 - צמיחה של 50% כמעט.

מניעים מרכזיים: אפליקציות על שמציעות שירותים מרובים, לרבות עיבוד תשלומים ועסקאות פיננסיות שזמינים באפליקציה אחת, מניעות דיגיטציה של תשלומים שבעבר היו מבוססים על מזומן, על ידי הכללת שירות הודעות ושירותים אחרים לצד תשלומים.

סין, ארה"ב והודו יהוו 74% מהעסקאות הגלובליות עד 2026

המחקר צופה ששלוש המדינות המובילות יהוו קצת פחות מ-74% מעסקאות העברת הכספים המקומיות הדיגיטליות הגלובליות בשנת 2026ת ומזהה את שלושת השווקים המובילים לשימוש כ:-

1. סין

2. ארה"ב

3. הודו

המשיכה של תשלומים חברתיים, שבהם התשלומים משולבים בפלטפורמות חברתיות, הניעה עסקאות בשלוש המדינות הללו WeChat Pay בסין ו- Venmo בארה"ב צוטטו על ידי המחקר כדוגמאות לאופן שבו תשלומים חברתיים מניעים העברת כספים מקומית. הדו"ח ממליץ לספקי העברת כספים לזהות את הפלטפורמות החברתיות הפופולריות ביותר בכל מדינה ולשאוף ליצור שותפויות המאפשרות תשלומים חברתיים.

מחבר המחקר, דמלה סאט, הסביר: "ספקי העברת כספים צריכים להתמקד בשווקים בעלי הצמיחה הגבוהה ביותר כדי להבטיח את ההחזר הטוב ביותר על ההשקעה, כאשר אמריקה הלטינית ומערב אירופה מזוהות כבעלות שיעורי הצמיחה החזויים החזקים ביותר".

מחקר שוק דיגיטלי של העברת כספים והעברות כספים: https://www.juniperresearch.com/researchstore/fintech-payments/digital-money-transfer-research-report