שירות יצירת תכנים אונלי פאנס מפטר עובדים

יום א', 31 ביולי 2022

 

גל הפיטורים במגזרי ההי-טק נמשך ואף מתרחב  לחחומים לא מוכרים..

הפלטפורמה, שמאפשרת ליוצרים להעלות תכנים ומספקת תוכן למבוגרים, מדווחת עתה כי היא בדרך להיפרד מחלק מעובדיה במסגרת תוכניתה "לעצב מחדש מוצרים מסוימים". OnlyFans לא פירטה כמה עובדים יקוצצו או מאילו חטיבות, אך הדגישה כי "תספק לעובדים המושפעים מהמהלך חבילות פיצויים נדיבות וייעוץ לגבי הקריירה"

פלטפורמת אונלי פאנס (OnlyFans), שמאפשרת ליוצרים להעלות תכנים ומספקת תוכן למבוגרים, מפטרת עובדים כחלק מתוכנית "לעצב מחדש מוצרים מסוימים", כך לפי הצהרה שפרסמה החברה ופורסמה באתר ביזנס אינסיידר. עם זאת, בחברה לא פירטו כמה עובדים יקוצצו או מאילו חטיבות. "אף שזו ההחלטה הנכונה עבור אונלי פאנס ועבור קהילת היוצרים שלנו, אנחנו מכירים בכך שלא יהיה קל לאנשים שיושפעו מההחלטה", נמסר בהצהרה. "נספק לעובדים המושפעים חבילות פיצויים נדיבות וייעוץ לגבי הקריירה כדי לתמוך בהם בתקופת המעבר". 

בסוף השנה שעברה חל שינוי פתאומי בהנהלה, והמייסד טים סטוקלי פרש מתפקיד המנכ"ל והוחלף על ידי אמי גן, סמנכ"לית השיווק של החברה. סטוקלי אמר כי הוא ומשפחתו מכרו ב-2018 את השליטה בחברה למיליארדר ליאוניד רדבינסקי 

ההודעה על הפיטורים מגיעה לאחר שרק בחודש שעבר טענו מנהלי החברה כי בניגוד לחברות כמו נטפליקס ורוקו שחוות האטה לאחר זינוק במשתמשים במהלך המגפה, מצבם טוב. "איננו חווים את ההאטה הזו", הדגישה קיילי בלייר, סמנכ"לית האסטרטגיה והפעילות של החברה בכנס  שנערך בחודש שעבר באמסטרדם. סמנכ"ל הכספים לי טיילור טען באותו אירוע כי החברה מגדילה כל העת את כוח האדם. אולם, כעת מפורסמת משרה פנויה אחת בלבד בחברה בעמוד הלינקדאין שלה.