ראש תחום הדאטה בחטיבת הפיננסים של קבוצת Yael

יום ב', 11 ביולי 2022

אמיתי כהן, מומחה בניהול ויעוץ בעולמות ה-IT, הפעיל בתעשיית הטכנולוגיה ב-20 השנים האחרונות, מונה לתפקיד ראש תחום הדאטה בחטיבת הפיננסים והאנליטיקה של קבוצת Yael. 

בין תפקידיו הקודמים שימש אמיתי כסמנכ"ל יעוץ ו-Delivery בחברת Proceed, המתמחה בשירותים ואינטגרציות לניהול גופים טכנולוגיים וכן, מילא תפקידים בחברת ארנסט אנד יאנג, אמדוקס, קומברס ועוד. 

במסגרת תפקידו החדש יהיה אמיתי כהן אחראי על תחום הדאטה בקבוצת Yael והובלת האסטרטגיה בתחום זה - מתשתיות DWS, פתרונות backend ו-frontend, פתרונות Cloud ועד להובלת ארגונים בתפיסת ה-Organization Data Driven. כל זאת, במסגרת פרויקטים, השמה של יועצים בארגונים ושירותים מנוהלים. "משימתי העיקרית היא לתרום להפיכתה של קבוצת Yael למובילה בתחום הדאטה בכלל ובפתרונות הדאטה בענן בפרט תוך דגש על הבאת ערך עיסקי ממשי ללקוח בשילוב עם החוזקות הנוספות בקבוצה בתחומי האינטגרציה, הסייבר והענן".

אמיתי שהינו, בין היתר, מרצה באוניברסיטת בן גוריון שבנגב, הוא בעל תואר בוגר בהנדסת תעשיה וניהול, מוסמך במנהל עסקים וכן בוגר תכנית המנהלים של אוניברסיטת MIT.

אודות קבוצת Yael ((Yael Group

 

קבוצת Yael היא קבוצת IT מהמובילות בישראל, המספקת פתרונות טכנולוגים מתקדמים במענה לאתגרים העסקיים של היום. הקבוצה, הפעילה בישראל משנת 1963 ומונה למעלה מ-1,500 עובדים, מתמחה בפתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה ועוסקת ביישום והטמעה של מגוון מוצרי תוכנה וחומרה מהמובילים בעולם, ביניהם: תשתיות ואינטגרציה, מערכות ERP ו-CRM, פתרונות פיננסיים, דאטה ואנליטיקה, ענן, דיגיטל, ניהול תוכן ומסמכים ואבטחת מידע. זאת, לצד הענקת שירותי מיקור חוץ וייעוץ.

. לאתר הקבוצה:www.yaelgroup.com