זום מכריזה על עדכון הסמכות וחידושים לאבטחת פלטפורמה משופרת

יום א', 24 באפריל 2022

 

 

Zoom Video Communications, Inc.    זום (נאסד"ק: ZM) הודיעה כי קיבלה לאחרונה מגוון הסמכות ואישורי צד שלישי, חשפה חידושי מוצר ותוכניות מבוססות, כשכל אלה מדגימים יחדיו את היוזמות הרבות שזום מבצעת כדי לעזור להגן על האבטחה והפרטיות של המשתמשים שלה.

"בטיחות, אבטחה ופרטיות הם הליבה של הדרך בה אנו מקבלים החלטות בזום ומשפרים את הפלטפורמה שלנו", אמר ג'ייסון לי, קצין אבטחת מידע ראשי בזום. "אנחנו נשארים מחויבים להיות פלטפורמה שהמשתמשים בה יכולים לסמוך עליה עבור כל האינטראקציות, המידע והעסקים המקוונים שלהם".

הסמכות ואישורי צד שלישי מוכיחים יעילות

צוין כי בזום, אישורי ותקני צד שלישי הם חלק בלתי נפרד מבסיס תוכנית האבטחה שלה. זום הרחיבה לאחרונה את רשימת ההסמכות ההולכת וגדלה עם הפרטים הבאים:

*פרסום של Data Protection Impact Assessment(DPIA) על שירותי Meetings, Webinar  ו-Chatשל זום מ-SURF. SURF, הארגון השיתופי ל-IT  בחינוך ומחקר בהולנד, וזום הסכימו למספר פעולות במהלך שיתוף הפעולה ב-DPIA. אלה כוללים תכונות חדשות, שקיפות ותיעוד משופרים, שיטות עבודה משופרות ותוכנית מדידה. למידע נוסף על התוצאות לחצו כאן.

*השגת הסמכה של Cyber ??Essentials Plus. מדגים את המחויבות של זום לבריטניה עם השגת סכמת אבטחה שמקלה על לקוחות מקומיים להעריך את מערכות ה-ITשל החברה. למידע נוסף על הסמכה זו לחצו כאן.

*Provisional Authorization(PA) עבור Zoom for Governmentמ-Defense Information Systems Agency(DISA) עבור משרד ההגנה (DoD) ב-Impact Level 4(IL4). עם אישור זה כל פלטפורמת Zoom for Government  תהיה זמינה לשימוש עבור אותם ארגונים הזקוקים לפתרונות עם הרשאת IL4. למידע נוסף על הרשאה זו לחצו כאן.

*אישור קריטריונים נפוצים. Zoom Meeting Client  הוא לקוח תקשורת הווידאו הראשון שהשיג הסמכה  שהונפקה בידי המשרד הפדרלי הגרמני לאבטחת מידע (BSI). למידע נוסף על ההסמכה כאן.

תכונות המיועדות לאבטחה ופרטיות

בנוסף, זום ממשיכה לשפר את תכונות האבטחה שלה עבור כל המשתמשים עם הצגת חידושים כגון עדכונים אוטומטיים בתוכנת הלקוח של זום. עם עדכונים אוטומטיים, זום עוזרת למשתמשים לקבל תיקוני אבטחה חשובים ותכונות אחרות, ומשפרת את החוויה הכוללת שלהם בעת השימוש בפלטפורמת זום.

חידושים שיהיו זמינים בקרוב כוללים פתרון עבור Bring Your Own Key (BYOK), שיושק השנה, ופתרון ההצפנה מקצה לקצה (E2EE) של זום יושק במהשך השנה ב-Zoom Phoneעבור שיחות טלפון אחד על אחד מתוך החשבון המתרחשות באמצעות תוכנת הלקוח של זום.

שיתוף פעולה בתעשייה לעתיד בטוח יותר

כדי לענות על הצרכים ההולכים וגדלים של בסיס הלקוחות הגלובלי שלה, זום יצרה תוכניות שמביאות מומחיות ומיומנויות מרחבי העולם כדי לספק ידע אודות חדשנות באבטחה ולזיהוי איומים פוטנציאליים. תוכניות אלו כוללות מועצת CISO  שמטרתה לטפח לולאת משוב אסטרטגית לחדשנות עתידית באבטחה ופרטיות, ופיתוח ערכת כלים לאבטחת מידע והגנה (DSP) לצורך תמיכה בשירות הבריאות הלאומי (NHS). בנוסף, זום מציעה פתרונות מותאמים לקהלים מוגדרים התאם לתעשיות ומיקומים, כגון:

  • Zoom X powered by Telekom. זום ודויטשה טלקום התחייבו לפתח פתרון משותף במיוחד לשוק הגרמני שנקרא Zoom X powered by Telekom. פתרון זה משלב את החוויה שהלקוחות אוהבים מזום עם הרשת והשירות המהימנים שמספקת דויטשה טלקום. מינוף פלטפורמת תקשורת הווידאו החלקה של זום מאפשרת ללקוחות להגדיר ולנהל פגישות באופן אינטואיטיבי בכל מכשירי הקצה.
  • Zoom for Government. Zoom for Government, אשר מיועד לשימוש בסוכנויות פדרליות בארצות הברית, זמינה גם עבור מדינות ארצות הברית וכן ללקוחות הממשל המקומי, כמו גם לעסקים וארגונים מאושרים אחרים התומכים בממשלת ארצות הברית.

למידע נוסף על פרטיות ואבטחה של Zoom, בקרו במרכז האמון של זום.