יונתן שקד מונה למנהל הפעילות של מטריקס Top-Q

יום ב', 22 בנובמבר 2021
 
יונתן שקד מונה למנהל הפעילות במטריקסTop-Q  המתמחה בפיתוח תוכנה לבדיקות אוטומטיות. במסגרת תפקידו, יהיה שקד אמון על הניהול הכללי של הפעילות העסקית והאופרטיבית של Top-Q, במטרה להוביל את Top-Q להישגים חדשים ולבסס את מקומה בתור הספק המוביל של פתרונות אוטומציה.
 
בעברו, שימש שקד כסמנכ"ל המכירות והשיווק בחברת AQUA Software, שלימים נרכשה על ידי קבוצת טופ ולאחר מכן נרכשה בידי מטריקס הפכה להיות מטריקס Top-Q. כמו כן, שימש שקד כמנהל היחידה העסקית של תחום ה-DevOps בחברת Tikal Knowledge. בשנים האחרונות שימש שקד כיועץ עסקי ועבד עם חברות מומחים וסטרטאפים בעולם התוכנה. שקד  מביא מעל 20 שנות ניסיון בעולמות ההייטק וה-IT.
 
"אני משוכנע שיונתן הוא האדם הנכון במקום הנכון בזמן הנכון, ושביחד עם המנהל הטכנולוגי איתי אגמון ועם כולנו יוביל את Top-Q לשיאים חדשים", מסר זיו מנדל, מנכ"ל ג'ון ברייס וחטיבת מטריקס
R&D Services & Offshore. 
 
אודות מטריקס Top-Q
 
מטריקס Top-Q מציעה שירותי פיתוח תוכנה לבדיקות אוטומטיות למערכות תוכנה. Top-Q מספקת יעוץ מקצועי, פרויקטי פיתוח והטמעה, הכשרות ייחודיות, זיהוי ושילוב טאלנטים טכנולוגיים והקמת שירותים מנוהלים, במגוון מודלים עסקיים, תוך שימוש בטכנולוגיות עדכניות ואנשי מקצועי מובילים בתחומם.