חברת קי גרופ מרחיבה את היצע העכברים הארגונומיים של Evoluent

יום ג', 21 בדצמבר 2021

 

חברת קי גרופ, יבואנית ומפיצה של רכיבי מחשבים, ציוד למערכות תקשורת, רשת ותוכנה, אביזרי שמע, ציוד היקפי, גאדג'טים ומצלמות מתקדמות מרחיבה את קולקציית העכברים הארגונומיים המקצועיים של מותג Evoluent, הכוללת דגם מיוחד המתאים ליד שמאל ודגמים אלחוטיים וחוטיים חדשים. חברת Evoluent נוסדה בשנת 2001 והשיקה את העכבר הוורטיקלי הראשון בעולם בשנת 2002, ומשנה לשנה משיקה סדרות של עכברים ארגונומיים המתאימים למגוון שימושים, צרכים ומערכות מחשבים. 

העכברים הארגונומיים הפכו בשנים האחרונות לפתרון בריאותי ארגונומי למשתמשים העובדים במשך שעות רבות מול המחשב, הסובלים מכאבים בפרק או בכף היד. לצורך כך, חברת Evoluent  עיצבה ופיסלה את העכברים הוורטיקליים שלה , מיקום מקשים מושלם ואופציה להגדרת כפתורים דרך התקנת דרייבר במחשב. העכברים משלבים איכות חומרים וגימור גבוהה במיוחד, עמידות ושרידות לאורך שנים, תמיכה בתוכנת שליטה להגדרת מקשים וכוללים אחריות לשנתיים של היבואן קי גרופ.

להלן חלק מהדגמים החדשים שזמינים כבר כעת לרכישה:

עכבר אלחוטי ארגונומי אנכיVM4RW

ה-VM4RW מציע למשתמש נוחות מרבית הודות למיקום מדויק של 3 האצבעות האמצעיות של יד ימין, בנוסף למשענת ייעודית להנחת האגודל, בדומה לתנוחת לחיצת יד. גם הזרת נהנית ממשטח רחב הנמצא בקצה העכבר וכך היא אינה נגררת על גבי השולחן. על גבי העכבר ניתן לכוון את מהירות המצביע (DPI) בעזרת כפתורי פלוס ומינוס, כך שהעכבר מתאים למגוון רחב של משימות - משימוש כללי ומשרדי, ועד לעריכת תמונות, סרטים או ציור דיגיטלי. בעזרת התוכנה של חברת Evoluent, ניתן להגדיר שישה כפתורים שונים על פי בחירה אישית, משליטה על המדיה והמוזיקה ועד פתיחת אפליקציות ותוכנות. משדר קטנטן בטכנולוגית 2.4GHzהמתחבר לחיבור ה-USBבמחשב מאפשר השארתו באופן קבוע, ללא צורך בניתוק בגמר העבודה. משקלו של ה-VM4RWעומד על 167 גרם, והוא פועל באמצעות סוללת AAאחת המעניקה חיי פעילות של עד שלושה חודשים.

מחיר מומלץ לצרכן: 825 שקל

עכבר חוטי ארגונומי אנכי ליד שמאל - VM4L

אם עד כה משתמשי עכבר ביד שמאל היו צריכים להסתפק בעכברים פשוטים אוניברסליים, הרי שה-VM4L  הוא הפתרון האולטימטיבי עבור כל השמאליים שעובדים שעות מול המחשב, ומעוניינים בעכבר נוח, ארגונומי ומדויק. העכבר החוטי VM4Lמגיע בצבע כסף יוקרתי בשילוב פלסטיק וגומי נעים שמזכיר בעיצובו את דגם ה-VM4RW, וכולל אופציה לבחירת מהירות ה-DPIלטובת שימוש במגוון משימות ועבודות במחשב. גם כאן, שלוש האצבעות המרכזיות ייהנו כל אחת מכפתור נפרד, בעוד שהאגודל יונח במשענת ייחודית ונעימה, והזרת תונח במשטח מיוחד בתחתית העכבר. מנהל ההתקן של העכבר מאפשר הגדרה אישית לכל ששת הכפתורים הפרוסים על גבי העכבר, ומשקל הקל, כ-135 גרם, מאפשר ריחוף מהיר והזזת עכבר בקלות ובפשטות על כל משטח. לעכבר חיבור USB-Aעם תמיכה בכל מערכות ההפעלה (החל מחלונות 7, Mac OS X 10.5), ואורך הכבל עומד על 2.1 מטר.

מחיר מומלץ לצרכן: 550  שקל

 

עכבר אלחוטי ארגונומי אנכי זהב - VMCRWG

העכבר הארגונומי VMCRWG מצליח לשלב בין עיצוב יוקרתי לבין נוחות מושלמת לכף היד לאורך שעות. הוא מגיע בצבע זהב יוקרתי ומבריק, שמעשיר ומשדרג את כל סביבת העבודה. העיצוב החדשני בעכבר זה מאפשר הקלה משמעותית בכאבי מפרק היד, והוא מציע שטח אחיזה גדול יותר לעומת העכברים הוורטיקליים האחרים. כעת, יש ליד ולאצבעות מרווח גדול יותר, ועל כן הוא מתאים גם לבעלי ידיים גדולות. גם כאן תמצאו אפשרויות לבחירת מהירות המצביע (DPI), והמשדר הקטן בחיבור USBתומך בתדר 2.4GHz. לעכבר 5 כפתורים הניתנים להתאמה אישית דרך התוכנה במחשב, והפעלתו נעשית באמצעות סוללת AAהמספיקה לעד שלושה חודשי עבודה.

מחיר מומלץ לצרכן: 630 שקל

אודות קי גרופ

קי גרופ היא חברת הפצה שהוקמה בשנת 2006, ועוסקת בייבוא והפצת ציוד למחשבים, רכיבי מחשב, אביזרים, גאדג'טים, מצלמות מתקדמות, מערכות שמע וציוד לרשתות ותוכנה המותאמים לדרישות הארגונים והעסקים השונים, כולל משרד הביטחון והתעשיות הביטחוניות. החברה היא ספק מורשה של משרד הבטחון. לחברה מגוון ערוצי שיווק והפצה הכוללים מפיצי משנה, רשתות קמעונאיות, חברות מחשבים, חנויות מחשבים ואתרי מסחר באינטרנט. החברה הינה נציגה רשמית בארץ של מגוון מותגים כגון: 3M, ,  Kanguru, Mpow, Giada ,Tableau forensic , Apricorn ,Spire, Icron, Ockel ,Ofiyaa ,Ugreen,   BLitzwold, Adesso, Gyration, Evoluentועוד.