חוגגים פורים במלוא התחפושת

יום ה', 17 במרץ 2022

חברות רבות  בהיי-טק בחרו השנה לחגוג את חג הפורים במלוא התחפושות. בין אלה בחרנו את:

מסיבת פורים בטופ של הטופ

טופ מערכות,(Top Group) החברה  לפתרונות תוכנה ושירותי מחשוב מתקדמים, חגגה את פורים במלוא העוצמה במסיבה שהתקיימה ב'נור' ביפו העתיקה, עם הופעות שוות של להקת ביטבוקטס, בשילוב שיר מיוחד שנכתב על הכוכבים במשרד והופעה של להקת שחר והתבלינים.

בנוסף כמובן - מסיבת ריקודים, תחרות תחפושות ואוכל כיד המלך. באירוע נחשף החזון החדש של קבוצת טופ: EMPOWER ORGANIZATIONS  המעביר מסר של העצמה.

"אחרי תקופה ארוכה בה חגגנו מרחוק, שמחים סוף סוף לחגוג כולנו יחד בחג הכי שמח בשנה", אמר שמוליק מילנר, מנכ"ל משותף טופ מערכות והוסיף: "ב- 2021 הצטרפו אלינו מספר חברות ופעילויות עסקיות חדשות אשר התמזגו אלינו לקבוצה של מעל 500 עובדים ואנו רואים באיחוד ובמפגש המשותף חשיבות רבה. תחת מיתוג וחזון של העצמה יצאנו לחגוג את פורים באווירה מחשמלת עם הפנים קדימה לעוד המון אירועים משמחים".

 

הסבא של כל התלמידים

 

שאול לוינגר (70), מאבטח בביה"ס ויצמן ברחובות מטעם חברת צוות 3 ועיריית רחובות, ניצל את ההזדמנות לצילום חגיגי לכבוד חג פורים יחד עם שניים מנכדיו הלומדים בביה"ס: גיל מקחל (12) הלומד בכיתה ו' ואחותו ליאור (8.5) הלומדת בכיתה ד'.
שאול, תושב גן יבנה, עובד שש שנים כמאבטח ב"ויצמן" ויש לו עוד שני נכדים בוגרי ביה"ס. "זה נחמד שהנכדים לומדים בביה"ס, אבל עבורי כל התלמידים הם כמו הנכדים שלי, לכולם אני נותן את אותו יחס ואוהב את כולם", אמר שאול.
לאחרונה, שאול נעדר מהעבודה לצורך הליך רפואי והתלמידים המתגעגעים שלחו לו יחד עם צוות ביה"ס עוגה טעימה הביתה. "השנה יסתיים מחזור שלם של תלמידים, אותם קיבלתי כשעלו לכיתה א' והשנה הם הבוגרים של ביה"ס. אני מאחל חג פורים שמח לתלמידים ולצוות ביה"ס ובהצלחה לכולם".
 
ומה דעתם של הנכדים שסבא מאבטח?
"סבא שאולי הוא סבא לא רק שלנו אלה של כולנו בבית הספר וזו האמת דואג לכל אחד ואחת אין ילד שהוא לא מכיר והילדים אוהבים אותו מאוד".
 
 מה הכי מיוחד עבורכם בפורים השנה הזו ?
"חג פורים זה חג שמח במיוחד כי גיל נולד בשושן פורים. לאחר שנה של קורונה, שלא חגגנו את חג פורים בשנה שעברה, השמחה הפעם כפולה".
 
בצילום: שאול ונכדיו מביה"ס ויצמן

קרדיט צילום: בינה מקחל