שי נוני מונה לתפקיד סגן נשיא International Metallic בקומוולט

יום א', 8 במאי 2022

שי נוני מונה לתפקיד סגן נשיא International Metallic  בקומוולט. נוני שמונה לתפקיד VP Metallic EMEA , מאז השקת Metallic  על ידי קומוולט לפני כשנתיים, קיבל קידום וינהל בנוסף ל- EMEA גם את Metallic APJ (אסיה פסיפיק ויפן) ויהיה אחראי על ניהול התחום בהודו, סינגפור, יפן, אוסטרליה ניו זילנד וכלל המדינות באסיה. בסה"כ יהיה אחראי נוני על ניהול 150 מדינות ב- 3 יבשות. 

Metallic הוא פתרון הגנת נתונים מבוסס SaaS במודל ענן שמציע הגנה, התאוששות וניהול נתונים מאובטח המהווה מנוע צמיחה משמעותי וייחודי לקומוולט מאז השקתו. במסגרת תפקידו אחראי נוני על אסטרטגיית המכירה והשיווק של הפתרון וכן על צמיחה וקידום כל תחום -   SaaS  (תוכנה כשירות). 

מוקדם יותר החודש הכריזה קומוולט על איחוד אזורי EMEA ו-APJ לאזור אחד שיקרא  International  תחת ניהולו של מרקו פאניצ'י. פאניצ'י בחר בנוני להוביל את אזור International בעקבות ההצלחה הגדולה שרשמה קומוולט בקידום ושיווק פתרון Metallic  באזור EMEA בהובלתו של נוני. 

לנוני מעל ל- 20 שנות ניסיון בהקמה וניהול צוותי מכירה וטכנולוגיה, והחדרת טכנולוגיות חדשות לשוק העסקי והטכנולוגי. הוא הקים את הסניף הישראלי של קומוולט ב- 2012 ושימש כמנהל אזורי ישראל ואפריקה. כיום מנוהל הסניף הישראלי על ידי רונן נוי. 

אודות Commvault

Commvault היא חברה מובילה בתחום גיבוי נתונים והתאוששות במקרה של פגיעה בנתונים. פתרון ניהול הנתונים המשולב של Commvault מגדיר מחדש את עולם הגיבוי עבור ארגונים מתקדמים בזכות פתרונות המגינים, מנהלים ומנצלים את הנכס החשוב ביותר – נתונים. התוכנה של Commvault, השירותים והפתרונות זמינים דרך החברה ושותפיה העסקיים ברחבי העולם. Commvault מעסיקה למעלה מ- 2,700 עובדים ברחבי העולם. החברה נסחרת בנאסד"ק (CVLT). מטה החברה בניו ג'רזי, ארה"ב. למידע נוסף:  www.commvault.com