רדווין משיקה לראשונה בישראל, פתרונות תקשורת אלחוטיים

יום ש', 30 באוקטובר 2021
 
רדווין  (www.radwin.com), ספקית גלובלית של פתרונות לפריסת תשתיות אלחוטיות המספקות שירותים רחבי סרט, הודיעה היום על השקת משפחת מוצרים חדשה לתחום התדר  5.8GHz.
 
התדר, נפתח לאחרונה לשימוש אזרחי בישראל ומאפשר פריסה מהירה של תקשורת ללא צורך ברישיון.
משפחת המוצרים האלחוטית של רדווין, כוללת פתרונותPoint to Point (PtP)  ופתרונותPoint-to-Multi-Point (PtMP) ותומכת במהירות של עד Mbps750. הטכנולוגיה הייחודית של רדווין מבוססת על אנטנה חכמה (beamforming) המאפשרת שיפור בטווחי הפעולה לצד חסינות גבוהה להפרעות הנגרמות ממערכות אחרות.
 
פתרונות התקשורת של רדווין פרוסים ברשתות של מפעילי תקשורת מהמובילים בעולם כחלק מתשתית לחיבור של אינטרנט מהיר עבור מנויים עסקיים ופרטיים. המערכות, נמצאות בשימוש נרחב גם על ידי רשתות תקשורת פרטיות ליישומים כגון חיבור מצלמות אבטחה, כחלק מפרוייקטים של ערים בטוחות, קישוריות בפס רחב של מבנים ציבוריים, ניהול מרחוק של תשתית קריטית בנמלים ימיים, חברות חשמל, וגופים ממשלתיים. בישראל פרוסות המערכות של רדווין ביותר מ-100 ערים וישובים כחלק מפרוייקטים של "עיר חכמה"
"הפתרונות האלחוטיים של רדווין בתדר 5.8GHz מספקים עד פי 8 יותר רוחב סרט מאשר ניתן היה להשיג עד היום בארץ בפריסה של פתרונות בתדר GHz2.4", אומר שרון שר, מנכ"ל חברת רדווין, "יתרה מזאת,  מיעוט ההפרעות בתחום התדר החדש, בשילוב טכנולוגיות תקשורת מתקדמות אשר מוטמעות בציוד של רדווין, מאפשרים טווח פעולה וזמינות תקשרות גבוהה מאד בהשוואה לציוד הפועל בתחום התדר GHz2.4" . 
עוד מציין שרון כי הטכנולוגיה של רדווין מספקת מענה לדרישת פס תקשורת רחב בעשרות מדינות ברחבי העולם, והרגולציה החדשה של משרד התקשורת מאפשרת כעת הטמעתה גם בישראל. "תחום התדר של 5.8GHz  מאפשר למפעילי התקשורת בארץ לספק ללקוחותיהם גישה לאינטרנט בפס רחב באיכות גבוהה, גם במקומות בהם אין תשתית של סיבים אופטיים."
 
אודות רדווין
רדווין היא ספק גלובלי של פתרונות תקשורת אלחוטיים בפס רחב, לטווחים של עשרות ק?מ.
בפתרונותיה משלבת רדווין מגוון טכנולוגיות המאפשרות ביצועי תקשורת גם בתנאי התפשטות קשים, בהם אין קו ראיה ובסביבה מרובת הפרעות.
בנוסף למערכות התקשורת, רדווין מציעה מגוון פתרונות לתכנון, פריסה, התקנה וניהול של הרשת. 
הפתרונות של רדווין משמשים מפעילי תקשורת ברחבי העולם לאספקת שירותי גישה בפס רחב ללקוחות עסקים ופרטיים וכן משמשות  לפריסת רשתות תקשורת פרטיות ולחיבור של רכבות וקוי מטרו. 
 
רדווין מקייימת שיתופי פעולה עסקיים עם השחקנים המובילים בתעשיית האינטרנט והתקשורת בעולם. מוצריה מופצים ע?י חברות כגון אריקסון ונוקיה בנוסף למעל 300 שותפים עסקיים בעולם. בשנים האחרונות פיתחה פתרונות תקשורת חדשניים בשיתופי פעולה עם חברות פייסבוק ומיקרוסופט.
עד היום הותקנו מעל מיליון יחידות רדיו של רדווין ברחבי בעולם ביותר מ-170 מדינות ברחבי העולם.