הייאט משלימה את רכישת Apple Leisure Group

יום ד', 3 בנובמבר 2021

 

תאגיד המלונות הייאט הכריז כי הייאט השלימה את רכישת Apple Leisure Group(ALG), עליה יצאה הודעה לפני זמן מה, אשר מספקת שירותי ניהול אתרי נופש, תיירות ואירוח יוקרתיים, מחברות מסונפות של כל אחת, מ- KKRו- KSL Capital Partners, LLC.

בכך הייאט מכפילה את יריעת אתרי הנופש שלה ברחבי העולם תוך הוספת תלקיט מותג קולקציית AMR TM, הכולל מאה מלונות ואתרי נופש, הפועלים בעשר מדינות, לצד רשת המונה 24 עסקאות בפועל בצפון ובדרום אמריקה, ובאירופה. אי לכך, כעת הייאט מציעה אחת מהקולקציות הגדולות ביותר  בעולם של אתרי נופש יוקרתיים על בסיס "הכל כלול", לרבות יעדים חדשים מבחינת הייאט, כגון אקפולקו, קורסאו, האיים הקנריים, מנורקה וסנט מרטין.

באמצעות רכישה זו, הייאט הוסיפה נכסים ב-11 שווקים אירופיים חדשים והרחיבה את חותם המותג האירופי שלה ב-60%, דבר אשר חיזק את פוטנציאל הצמיחה של הייאט באזור מכריע מבחינת הביקוש לתיירות נופש עולמית.

בין נכסי היאט:

*מועדון החופשות הבלתי מוגבלות ®מקולקציית AMR TM, מועדון מנויים אקסקלוסיבי, שחבריו נהנים מתעריפים מועדפים ומהטבות אחרות תוך שימוש במתקני קולקציית AMR TM

*חופשות ®ALG, אחד מספקי חבילות החופשות ופלטפורמות הפצת תיירות הנופש הגדולים ביותר בצפון אמריקה, אשר נותן שירות בארצות הברית, במקסיקו ובקריביים.

*אמסטר, חברה מובילה בתחום שירותי ניהול רילוקיישן.

*טרייספט פתרונות ®, פלטפורמת טכנולוגיית תיירות נופש ייחודית.

"רכישת ALG  על ידי הייאט מהווה רגע מכונן מבחינת המותג בלמעלה מ-60 שנות החברה, ומחזקת את המורשת שלנו כמובילה בתחום האירוח", כך אמר מרק הופלמזיאן, נשיא ומנכ"ל הייאט. "הייאט ו-ALGהינן בעלות תלקיטי מותג המשלימים זה את זה במידה רבה מאוד, ואשר חולקים מחויבות עמוקה לחוויות עמיתים ואורחים, כאשר האכפתיות עומדת במרכז. מאז הכניסה לתחום חופשות "הכל כלול" יוקרתיות, הצומח במהירות, בשנת 2013, אנו נמצאים בעמדה אידיאלית למתן מענה ראוי לביקוש המובהק והגובר לתיירות נופש, ולהרחיב את האירוח ברמה הגבוהה ביותר שאנו נותנים לטווח רחב של תיירים חדשים".

"היום הוא תחילת פרק חדש בחיי ALG, שבו נמשיך לבנות את הנאמנות העזה ואת המוניטין שיצרנו באמצעות מותגי ושירותי התיירות שלנו, כעת כחלק מחברת הייאט", כך אמר אלחנדרו ריינל, מנכ"ל ונשיא, Apple Leisure Group

אלחנדרו ריינל ימשיך לעמוד בראש ALGהצוות המנהל הנוכחי. הקבוצה תשמש כיחידה עסקית ייחודית בתוך הייאט. 

אודות Hyatt Hotels Corporation

תאגיד המלונות הייאט, עם מטה שממוקם בשיקגו, הוא חברת אירוח גלובלית מובילה המציעה 20 מתגי פרמיום. נכון ל-30 ביוני, 2021, הפורטפוליו של החברה מכיל יותר מ-1,000 מלונות ונכסים המציעים שירות ב'הכל כלול' ב-68 מדינות ברחבי שש יבשות.