סופוס רוכשת את SOC.OS

יום א', 8 במאי 2022

 

סופוס (Sophos),הפעילה באבטחת סייבר  הודיעה כי רכשה את SOC.OS, חברה חדשנית המציעה פתרון מבוסס ענן לחקירה ומיון אוטומטיים של התראות אבטחה. הפתרון מרכז נפחים גבוהים של התראות אבטחה ממוצרים ופלטפורמות מרובות ברחבי הרשת הארגונית ומספק סדרי עדיפויות לטיפול, וכך מאפשר לצוותי האבטחה להבין במהירות את המקרים הדחופים ביותר המסומנים ע"י המערכת ולהגיב להם בהתאם. SOC.OS הושקה בשנת 2020 כחברת "ספין אוף" של BAE Digital Systems Intelligence. החברה נמצאת בבעלות פרטית ומשרדיה ממוקמים במילטון קיינס, בריטניה.

ברכישת SOC.OS, חברת סופוס מתכננת לקדם את פתרונות התגובה המנוהלת לאיומים (MTR) והזיהוי והתגובה המורחבים (XDR) שלה עבור ארגונים בכל גודל. כמו כן, SOC.OS תסייע לסופוס להרחיב את מערכת אבטחת הסייבר האדפטיבית שלה, שעומדת בבסיס כלל פתרונות האבטחה של סופוס. הרחבה זו תכלול ריכוז התראות ואירועים ממוצרי צד שלישי של נקודות קצה, שרתים, חומות אש, מערכות ניהול זהות וגישה (IAM), מערכות ניהול עומסי עבודה בענן, שירותי דוא"ל ומוצרי אבטחה לנייד.

 

"MTR של סופוס הוא אחד המוצרים החדשים בעלי הצמיחה המהירה ביותר בתולדות החברה. אנו ממוצבים כעת כאחת מספקיות האיתור והתגובה המנוהלים (MDR) הגדולות ביותר בעולם, ומספקים תוצאות אבטחה מעולות באמצעות שירות MTR, עם יותר מ-8,000 לקוחות. הבקשה המובילה בקרב לקוחות אלה לשיפור המערכת היא 'אינטגרציה טובה יותר עם סביבות אבטחה קיימות', ובעזרת הטכנולוגיה החדשנית של SOC.OS נוכל לעשות בדיוק את זה – לשלב בצורה חלקה את פתרונות ה-MTR וה-XDR של סופוס בתוך מערך פתרונות האבטחה וה-IT הנוכחיים של לקוחותינו", אמר ג'ו לוי, מנהל טכנולוגיות ומוצרים ראשי בסופוס. "בנוסף, SOC.OS תספק למערכת אבטחת הסייבר האדפטיבית שלנו מערך רחב יותר של כלי טלמטריה מצד שלישי, וכך תספק למנתחי אבטחה מבט משופר על התראות ואירועים חשובים.

SOC.OS היא בעלת רשימה מרשימה של אינטגרציות שיועילו ללקוחות סופוס ככל שנמשיך להרחיב ולפתח את יכולות ה-XDR וה-MDR שלנו, המובילות בתחומן. אנחנו שמחים מאוד לצרף לסופוס את צוות העובדים והטכנולוגיה של SOC.OS".