שינויים בצמרת סאליבן וקרומוול LLP

יום ג', 4 בינואר 2022
 
Sullivan & Cromwell LLP הודיעו שרוברט ג'יי ג'ופרה ג'וניור וסקוט מילר הפכו ליו"רים משותפים של החברה, החל מה-1 בינואר 2022. S&C היא חברת ענק בינלאומית המספקת יעוץ משפטי ועסקי בעשרות מדינות.
 
מר ג'ופרה ומר מילר מכהנים כסגני יו"ר המשרד מאז ינואר 2021. הם מחליפים את ג'וזף סי. שנקר, יו"ר המשרד משנת 2010, שימשיך לכהן בוועדת הניהול של המשרד כיו"ר בכיר בנוסף להמשך פעילותו כאחראי לפעילות הטיפול בלקוחות. 
 
"מאז ימי המייסדים שלנו, סאליבן & קרומוול יש מחויבות בלתי מעורערת ללקוחות שלנו, לאנשים שלנו ולקהילות שלנו", אמר מר שנקר. "בוב וסקוט מדגימים את התכונות הללו, ומבססים את עצמם מזמן כיועצים מהימנים שחוזקם המשלים בליטיגציה ובדיני תאגידים משקפים את היקף העבודה הרחב שאנו עושים עבור לקוחותינו ברחבי העולם".
 
"העיסוק הבינלאומי של משרדנו והיכולת לספק שירות לקוחות משולב באמצעות הרשת שלנו המונה 13 משרדים בארבע יבשות הן קריטיות להצלחתנו", אמר מר מילר. "יותר ממחצית מלקוחות המשרד שלנו נמצאים מחוץ לארצות הברית, ובוב ואני בילינו את הקריירה שלנו בטיפול בעניינים המורכבים ביותר של לקוחותינו. ככל שהעולם הופך להיות משולב עוד יותר והנושאים שלקוחות מתמודדים איתם הופכים למורכבים יותר, אנו מצפים שהפרקטיקה הגלובלית שלנו תהיה מניע להצלחה המתמשכת של משרדנו".